Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

BF size canlı dostlar kazandırıyor mu?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Mesut Girgiç tarafından paylaşıldı.

1. Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Bisikletforumdan(BF) tanışıp sonra yüzyüze görüşüp dost olduğunuz arkadaşınız oldu mu? :) :) :)

Pelin, d.berkay, Nail USANMAZ ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. ahmet ozgen

ahmet ozgen Onursal Üye

Seviye:
    olmaz olur mu mesut abicim böylesine sıcak bi forum sitesinden sıcak insanlarla tanışmamak mümkünmü acaba,imkanımız olsada hepsiyle teker teker el sıkışıp muhabbet edebilsem.Tanısamda tanımasamda benle aynı hobiyi seviyor bisiklet için aynı düşüncelere sahibiz tabi hal böyle olunca insanın ister istemez kanı ısınıyor ve tanışmak istiyor.Onlara yardımcı olmak istiyor ve bi yerlere gideceğim zaman kuşkusuz burdada bisikletforumdan bir arkadaşım vardır diyebiliyorum.Üniversite için inanın başka şehirlerde nsl yaparım düşüncesi içindeydim fakat forumdaki arkadaşlarımla tanıştıktan sonra Türkiyenin neresi olursa olsun giderim diyebiliyorum.konu için çok teşekkürler :)

Pelin bunu beğendi.
  3. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    ohoo olmaz mı tabiki oldu :) hatta yarın akşam birkaçı ile daha tanışacağım

4. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Birçok oluyor sayısını bilmiyorum :)

5. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    evet baya fazla oluyor iyiki varsın bisikletforum.

6. Ahmet Mumcu

Ahmet Mumcu Kıdemli Üye

Seviye:
    Uzun yilardir yurtdisinda yasiyorum bu geldigimde BF forum'dan yeni dostlar kazandim. BF'de yer alan Gokova Turunda sayisiz guzel insanlarla karsilastim, unutulmaz anilar vazgecilmeyecek dostlar edindim.
    Turkiyeye kesin donersem pek kimseyi tanimiyorum diye negatif bir his vardi neyse BF sayesinde gelecekten umutluyum.
    Bu arada formu duzenleyen tum yonetici arkadaslara yurekten tesekkurler.
    Selamlar

HaliliOzturk bunu beğendi.
  7. Emir Alaca

Emir Alaca Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çok güzel bir konu açmışsın Mesut abi teşekkür ederim.Bisikletforumun benim de yeni arkadaşlar edinmeme çok önemli katkısı oldu.İyi ki bisikletforuma kayıt olmuşum

8. Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Her yıl, senelik izinlerimde genellikle eşimle birlikte daha önceden gitmediğimiz yerlere gitmeyi tercih ederiz.
    Eşim bu tür tatil vakitlerini sadece kendisine ayırmamı arzu eder. Ben de öyle olmasına çalışırım. :rolleyes:
    Gidilecek yer tercihini hep kendisine bırakırım ve kendisi bir şehir seçer. Şehir seçimine ben hiç karışmam. ;)

Eşimin seçtiği yere gitmeden önce ben internete girer ve Bisikletforumdaki gezi ve tur duyuru sayfalarına bir mesaj atarım. O şehirdeki Bisikletforum dostlarıyla hemen temasa geçerim. Onlarla daha önce dünya gözüyle hiç görüşmemiş olmama rağmen canciğer arkadaş gibi buluşma ve gezi proğramları yaparım.

Neyse lafı uzatmıyayım. Tatil yapacağımız şehre vardığımızda bazen eşimle bazen de daha önce sadece Bisikletforumdan tanıştığım arkalaşlarımla öyle güzel gezerim ki, eşimi hiç bir zaman o arkadaşlarla daha önce sadece bisikletforumdan ve sanal alemden tanıtığıma inandıramam.
    Kendisi hep,
    - Bir insanın sadece internet vasıtasıyla Türkiyenin her yerinde tanıdığı olamaz. Sen mutlaka bu şehirlere teker teker daha önce gelmiş olmalısın der.:(

Sağolasınız Bisikletforum dostları. Asıl olan siz dostlarımsınız, bisikletforum ise güzel bir aracı.:) :) :)

9. Mert Bağcılar

Mert Bağcılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sanal alemde bir sürü arkadaşım oldu..Canlı derseniz şimdilik 2...:cazgır(tunca) ve sertacr88 (sertaç)...İkiside çok sevdiğim arkadaşlarım.:)

10. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Çok güzel bir dostluk ortamı olduğunu sanırım en iyi anlayan benimdir.
    Benim Türkiye Turuna çıkmamda en fazla gazı veren bisikletforumun, Türkiye'nin dört bir yanındaki dostları olmuştur.

Şöyle bir bakıyorum da;
    Elazığ'dan Edirne'ye, Kahramanmaraş'tan Eskişehir'e, Gaziantep'en Erzurum'a, Ordu'dan Antalya'ya, Kastamonu'dan Konya'a, Nevşehir'den Adana'ya, Mersin'den Samsun'a, İstanbul'dan Muğla'ya, Aydın'dan Ankara'ya, İzmir'den Edirne'ye, Adıyaman'dan Bursa'ya, Çanakkale'den Kütahya'ya, Aksaray'dan Kırklareli'ne, Tekirdağ'dan Trabzon'a o kadar çok dostum var ki hepsine çok çok teşekkür ediyorum ve Erzincan'da da bir dostunuzun olduğunu sakın ola unutmayın.

Sevgiler...

11. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    İnternet bağlantısına kavuştuğum 2001 yılından beri önce internette yazışmaya başlayıp sonra gerçek hayatta tanıştığım çeşitli hobi dallarımdan yüzlerce insan oldu. Bisiklet Forumdan ise bu konuda en iyi örnekler İstanbul' dan Hakan Abi (Yazman) , Halili, Çağrı, Ozan (Bulunmaz) ve Eskişehir' den Efrahim , İzmit' ten Özgüç arkadaşlarım oldu. Hepsinin benim için değeri fazladır. Her geçen aktivitede yukarıda belirtiğim isim listeme yeni isimlerin eklenmesini ve mevcut isimlerle arkadaşlığımı pekiştirmeyi hedefliyorum.

12. sgtalper

sgtalper Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    olmazmı mesut abi bu forum sayesinde seninle tanışma fırsatı bulmuştum ogün den bu güne ne bf beni bıraktı nede ben bf yi iyiki varsın bisiklet forum

Mesut Girgiç bunu beğendi.
  13. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Ben tüm BF dostlarımın adlarını tek tek buraya yazarsam, sayfanın görüntülenmesi için yarım saat beklemeniz gerekebilir :)

Hepsi kendini çok iyi biliyor, bir çok abim/ablam, bir çok kardeşim ve arkadaşımı BF ile beraber tanıdım...

Ne diyim, iyi ki varsın Bisiklet Forum :)

d.berkay ve tuninger_haa bunu beğendi.
  14. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bende bisiklet forum sayesinde birçok değerli dostlar ile tanışma fırsatım oldu. Kısaca özetlemek olursa, bisiklet forum'dan henüz karşıma kötü bir insan çıkmadı, hepsi birbirinden cömert, yardımsever, güleryüzlü. Bisikletforum'a ve bahse konu arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler.

15. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    çok azda olsa (3) birlikte pedallayabileceğim ''gerçek'' arkadaşlarım oldu.

16. Firochromis

Firochromis Kıdemli Üye

Adı:
    Fırat Çıngı
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Ben henüz kimseyle tanışamadım ama bu benim suçum. İş yoğunluğundan dolayı bisiklete genelde yanlız biniyorum ve haftasonları (ve hatta bayramlarda) iş devam ettiği için gezilere katılamıyorum. Ama en azından sanal ortamda kendimi dostların, arkadaşların arasında hissediyorum ki, bunu her forumda hissedemiyorum. İnsanın böyle bir ortamda paylaşım yapması hobisine de oumlu yönde etki yapıyor.

Bu ortamın kurulmasında ve yaşatılmasında emeği geçen yöneticilere samimi teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Aynı şekilde bu samimiyetin oluşmasını sağlayan forum üyelerine de "iyi ki varsınız" diyorum :)

17. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Forum sayesinde bir çok arkadaş ve değerli dostlar tanıdım,bunun için bu portalda her zaman iyi dostlukların pekişeceğini ve çok değerli dostlarla tanışmaya devam edeceğimi biliyorum..;):in:

Forumsuz olmuyor..:);)

herkese sevgiler..

18. torres_9

torres_9 Kıdemli Üye

Seviye:
    en yakınından örnek önder abimi kazandırdı inanın harika bi insan yani benim için öyle sorunlarıma yardımcı oluyo çok iyi bi abi forumdan kazandığım en iyi dost diememde örnek alıcağım kişidir kendileri iyiki varsın abi;)

Önder Özdoğan bunu beğendi.
  19. Ontario

Ontario Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bf de çok iyi insanalarda var çok saçma sapan insanlarda ..

Tanıştığım oldu tabiki Örneğin Ender ALICIOĞLU , Ercan BAYRAM dahada var

20. guneeymurat

guneeymurat Aktif Üye

Seviye:

evet oldu ali adında bi arkadaş edindim çok saygıdeğer biri umarım bir gün arkadaşla pedalllarız

Ali Hekimoğlu bunu beğendi.