Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Beyoğlu-Beşiktaş-Sütlüce-Şişli kısaca avrupa yakası bölgesi grubumuza bekleriz.

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında mertceo tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mertceo

mertceo Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba. Kısaca özetliyeyim; Toplamda 10 kişilik bir grubumuz var. Grubumuzun toplayıcısı diğer bir değişle kurucusu benim. Yaşlar +17 ve +21 olarak devam ediyor. Bisikletler kaliteli. Genel olarak güzargahlarımız; Şişhaneden başlar; kabataş - beşiktaş - ortaköy - bebek- arnavut köy- emirgan-sarıyere doğru kadar gider. Dönüş yaparız sonrasında toplam km eve git gel zaten +70 km yi bulmakta. Devamlı olarak etkinlik yapıyoruz. Geçen haftalarda mangal etkinliği yaptık. Hemen ardından arkadaşlarımız deniz etkinliği yaptı. Sonrasında biz bazı arkadaşlar cadde bostan yaptık. Devamlı olarak aktifiz yani. Dilerseniz facebook ekleyin. Sizi gruba alayım görüşün kafanıza yatarsa ne zaman çıkarsak müsait olduğunuz zaman gelirsiniz. Buluşma mekanımız; şişhane-karaköydür.

Facebook iletişim; http://www.facebook.com/mertceo
    Cep telefon iletişim; sadece özel mesajdan.
    Skype iletişim; mertceo

Bisiklete binmeyi spor haline getirmiş. Tercihen kaskı olan birilerini bekliyoruz. Güvenlik önlemleri şarttır.

Beyoğlu, şişhane, karaköy, sütlüce, beşiktaş, şişli, eminönü ve bu civarlara yakın olan sayamadığımız bir çok semtten arkadaşlar bizlerle pedallamaktadır.

Mangal etkinliğimizden görüntü;

İhtiyaç molası güvenlikçilerimiz. :) :)

Tadımlık sucuklarımız;

Ardından köfteler geliyor tabii ki. :) Ancak göz hakkına girmemek adına onları paylaşmıyorum. :)

+16 / -30 yaşına kadar herkes katılabilir. Tabii ki seçerek grubumuza aldığımız için bu yüzden birebir iletişim kurmamız gerekiyor.

İlgililere duyrulur...

M. Mert Babayiğit bunu beğendi.
  2. mertceo

mertceo Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Güncelliyoruz. :)
    Diğer konumuz yetersizdi, bu konu üzerinden devam etmekteyiz.

3. Dilaver Doğru

Dilaver Doğru Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba...

Bendeniz Çemberlitaş'dan Dilaver Doğru haftanın 4 günü akşam 22:30 Çemberlitaş'dan start alıp sahilden Karaköy,Beşiktaş,Ortaköy,Bebek,Arnavutköy,Sarıyer,Emirgan dönüşlü tur yapıyorum.Güzergahınız bana uygun kabul ederseniz grubunuza katılmak istiyorum.
    Tel :0212 518 82 48 Cep: 0507 911 59 47 adrenalin156@hotmail.com.

4. mertceo

mertceo Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Dilaver bey bizim genelde o saatler veya 00:00 a kadar dönmüş oluyoruz. Bu yüzden keyifli ve tam zamanlı bir pedallama olmaz. Size başarılar dileriz. Bol pedallamalar.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.