Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Beylikdüzü-Kadıköy gözümüzü korkuttu..

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Furkan Tepe tarafından paylaşıldı.

1. Furkan Tepe

Furkan Tepe Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba geçenlerde konu açmıştım beylikdüzü-kadıköy turu yapıcaz diye ama takım arkadaşlarımın gözü korktu açıkçası bende biraz tırstım diyebilirim. Çünkü hem yeniyiz o kadar yolu pedallamak biraz zor geldi hemde bazılarımız sigara kullanıyoruz bu yüzden tıkanabiliceğimizi düşündük ve rotayı kısaltmaya karar verdik. Beylikdüzü-bakırköy olarak Cumartesi sabah tura başlıycaz. Hem gezicek daha çok vaktimiz olur hem de akşam geçe kalmayız diye düşünüyoruz. Sizce doğru bi fikir mi ayrıca bakırköye gidince neler yapabiliriz yardımcı olursanız sevinirim.. İyi günler..

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Ali Ç.

Ali Ç. Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yani köyler aynı olabilir ama bakırköyle kadıköy bence hiç tur yapmayın daha iyi ama ben sizin yerinizde olsam boşveririm bisikleti tamammı binerim metrobüse beylikdüzünden otura oturamis gibi sonra cevizlibağdan kabataş tramvayına aktarma yapar sultanahmette inerim sonra gez ayasofyayı sultanahmeti yerebatan sarnıcını artık başka nereler varsa sonra bi köfte yer dönerim bakırköyde sadece marineyle kennedy caddesi var yani hem yol varmı bilmiyorum ama haritada e5'i gösteriyor o da çok tehlikeli hem kadıköye gezmeye gidiyosan bisiklet sana yük olur ne gezersiniz hem de canınız çıkar gidene kadar bence biraz antrenman yapın derim büyük ihtimal bisikletler mtbdir metroyla hacıosmana gidin ordan da belgrada akın idda ediyorum antrenmanlı giderseniz kadıköyden 10 kat zevkli geçer turunuz hem de bisikletleri aktif olarak kullanmış olursunuz(kask lastik almayı unutmayın yanınıza)

3. Furkan Tepe

Furkan Tepe Yeni Üye

Seviye:
    Hocam okullar açılmadan yapalım böyle bişey diyoruz kadıköy olmayınca bakırköy bari olsun dedik ve bu cumartesi çıkıcaz yola dönüşü yok yani ama beylikdüzü bakırköy arası kadar uzaklıkta başka bi rota tavsiyeniz olursa seve seve göz atarız.. Yorumunuz için teşekkürler...

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Emrah GÜLEZ

Emrah GÜLEZ Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bakırköy yerine Kumburgaz ya da Selimpaşa yapmanızı tavsiye ederim.

5. Hakan Çakan

Hakan Çakan Yeni Üye

Seviye:
    Sali ve carsamba aksamlari saat 8 de toplanip 8.30 bakirkoyden hareket ediyorlar genelde kabatas yada ortakoye avrupa yakasi pedal gurubu gidiyor. Kalabalik gidildigi icin sıkınti olmuyor. Deneyimsiz biri olarak soyluyorum bu tur guruplarla tecrube edinip ondan sonra uzun turlar yapmaliyiz.