Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Beylikdüzü-Burhaniye Turu

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında monai-su tarafından paylaşıldı.

1. monai-su

monai-su Üye

Adı:
    uğur
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Saat 10:00'da İstanbul Anadolu yakasından Beylikdüzü'ne kadar M4 metro ve metrobüs'ü kullandım.
    Saat 12:00 civarında Beylikdüzü'ndeydim. Turgut Özal Bulvarı'ndan Büyükçekmece'ye ulaştım.Güzel bir inişti.
    Büyükçekmece sahili ve bisiklet yolu. Çok kullanışlı olmasa da keyfini sürmeye baktım. Büyükçekmece'de para çekip yoluma devam ettim.
    Silivri'ye az kala emniyet şeridi bazen harika bazen rezaletti.
    Silivri'yi daha önce gezdiğimden içine girmedim. Zaten hedefte Tekirdağ'a ulaşmak vardı.Silivri'yi çıktıktan sonra yol bir harika günlerce sürmek istiyorsun. Gümüşyaka'da 20 dk kadar mola verdim.
    Yollar bir harika birkaç yol bisikletçisiyle selamlaştım. Antrenman yapmaları için yapılmış sanırsınız o emniyet şeritleri.
    Fotoğraf çekmek için duruyorum sadece. Yol yormuyor adamı hem de hiç.
    Tekirdağ'a az kala manzara muhteşem. Güneşin batışı. Fotoğrafı çeken hanımefendiye teşekkürler. Dinlenme antrenmanındaymış. Katılacağı yarışmalarda başarılar dilerim.
    Az kaldı az ama sağlam iki rampa çıktım. Hedefe ulaştım. Tam olarak 110 km yol katettim. İlk tur deneyimi için fena sayılmazdı. 6 Eylül 2016 kayıtlara böyle geçti. Kalacak yerin olması da güzel. Sonrasını düşünmeye gerek yok. Devamı gelecek....

cahitakin bunu beğendi.