beyaz jant mili yardım!!!

Tepki
11
arkadaşlar ucuz veya abartılı olmamak şartıyla beyaz jant milleri arıyorum yeni jant dizicem fakat bi türlü bulamadım yardım acil !!!

Scudo

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
veya jant gobegi olmasin. mil gobegin icinde olur gorunen cok az bi kismi vardir oda beyaz olsa ne olur olmasa ne olur.

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
jant telinden bahsediyor arkadaş orta göbek milinden deil :) bulman cok zor en basiti illa beyaz diyosan fırın boya yabtırcaaksın saygılar...

• Beğen
Tepkiler: sDVoLuMeFoUr

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
Beyaz jant teli diyorsan.Bulman hiçte zor değil.Kızıltoprak kaçkarbisiklette görmüştüm ;).

• Beğen

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Var bende.. Kaç cm lik istiyorsun ve kaç adet? Çemberini değiştirdiğim kulölanılmış bir jant takımından çıkma 36 adet var.. Boyuda 26.5 cm..

Üzgünüm ama yarın akşama kadar giremeyeceğim nete..

Acilse 0507 238 45 44

• Beğen
Tepki
11
@ujur

o göbek mili oluyorda senn dediğin bilmiyorum ama bzim burda jent teli veya jant milini aynı anlamda kullanıyolar artık hangisi doğruysa:D :D

ben alexrims dm 22 çemberler ve deore disk göbeklere takıcam kaç cm uyduğunu bilmiyorum bilen varsa söylerse ii olur :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
senn dediğin bilmiyorum ama bzim burda jent teli veya jant milini aynı anlamda kullanıyolar

Şuan sizin orda değiliz dostum, buranın diliyle konuşursan daha rahat anlarız.

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
ewet parcaların ismini tam anlamıyla yazarsan daha rahat anlamamıza ve sana daha rahat yardımcı olmamızı saglar bılmemen sorun deil ama soruyu yanlıs sorman srun oluyo bnce yınede bılen arkadaslar varmıs onların cok yardımı olacagını dusunuyorum. ama bı daha unutmazsın mutlka:):) pedalla günler :)