Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Beyaz,hafif ve sağlam bir maşa ?

Konu, 'Süspansiyon' kısmında bisikletci tarafından paylaşıldı.

1. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaslar bana hafiflik olarak max 1400-1600 gr , renk olarak mutlaka beyaz , lockoutlu ( gidondan kitleme sart deil ) fiyat olarakta 600 ytl civarı taksitle alınabilecek bi maşa önerirmsinz ?? vede nerden alabilirim bu maşayı. adana da oldugumdan dıs sehir piyasaları hakkaında bilgi sahibi deilim . sitelerde dolastım beyaz hic bi masaya rastlayamadım :( v - fren olarak kullanılacak . only disc modeli diil

birde fiyat aralıgı yine 600 ytl civarı olan en hafif ve saglam maşa hangisidir ? Ülkemizde bulabilecegimiz ?? renk bu secenekte önemli diil .. eger beyaz maşa bulamazsam mecbur siyah alıcaz ...

2. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Beyaz bulman pek mümkün değil, sid WC 2006 ve 2007 ler var bu renk ama fiyatları milyarın üzerinde, onun dışında istediğin özelliklere sid team uyuyor, bu ağırlık kategorsinde pek maşa yok genelde diğer modellerde.

Beyaz renk işini sizin orda Kadir abi (adanadasın diye söylüyorum) halleder rahatlıkla...

Selamlar,
    Hakan

3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bisikletçi Atilla, Bike and Outdoor, Erdoğanlar, Karçkar, Velespit, Yeşil Bisiklet firmalarından (Efor ve Delta RST satmıyor o nedenle) her birini arayıp RST
    Omega AIR modelini sorabilirsin. Hafif ve de Beyaz ;).

4. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    eywallah halil kardes rst almam . yani markaya guvenmem en hafif masayıda yapsa. marzocchi bomber marahton sl ler var bir bu birde sid r ace beyaz varmı umudula konuyu acmıstım yada baska manitou yine rock shox serisinden ama yokmus..

Bu arada hakan abi beyaz işini hallederden kastın masayı boyamak mı olsa gerek ?? bi tane var sid race ama yunan yazılı :) ondada lock out yok . :(

Bisiklet toplamak gercekten cok ugrastırıcı ve kafa karıstırıcı bir iş . secenkelr fazlalastıkca secim azalıyor .. :(

5. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    RST ekonomi arayan kullanıcılar için süper seçenekler sunuyor ancak tabi ki kimimizi de tatmin edemiyor :).
    Ne yazık ki Hakan Abi bu konuda haklı, SID WC serisinin dışında beyaz maşa bulmak problem... Çünkü çok iddialı bir renk ve çoğu bisiklete uymuyor. Marzocchi beyaz maşa üretiyor ancak o da ülkemizde satılmıyor.
    Onun dışında şu Yunan yazılı dediğin maşa için açtığın diğer konuda ufak da olsa bilgi verdim ;). Maşa yabancı değil...

6. bisikletci

bisikletci Bisikletkolik

Seviye:
    Galiba o maşayı düşünecegim. Belki disc secenegine de gidebilirim. ama agırlık beni endişelendiriyor . yani komple disc e gecebilirim .. ama bir yandanda hakan abinin dedigi gibi hafiflik ugruna v frene de gidebilirim . dedigim gibi seceneklerin ikiside birbirinden süper. v frende crossmax digerinde hidroliklerde lx . ahh ahh :)