Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Beyaz bir bisiklet çok şey mi :)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında erturk44 tarafından paylaşıldı.

1. erturk44

erturk44 Yeni Üye

Bisiklet flan benim için çok eskide kalmıştı ama geçen gün arkadaşın bisikletiyle bir yere kadar gidip gelmem gerekti ve bisikletin kıymetini anladım dha önce bir vatandaşta beyaz bir bisiklet gördüm tabison modellerdendi herhalde çok hoşuma gitti ama bisikletler düşündüğümden çok daha fahalı hatta benim için ürkütücü derecede diyebilirim
    Hayalimdeki bisiklet beyaz olucak kesinlikle :) disk firenler ve en önemlisi bisikletin hafif olması yeni teknolojinin getirdiği nimetlerden aliminyum falan kullanıyolar.
    Bisikleti kullanıcağım yer şehir diyebilriim yani öyle dağ bayır durumu söz konusu değil. baya bi kastırıp 200-250TL kadar verebileceğim en iyi para olur bu paraya bu hayal çok mu uzak :S Yalnız nedendşr anlamıyorum nette biraz baktım çok hoş bisikletler var yatpğıma alaır onla yatarım diyebilirim :D:D:D Ama fiyatlar benim için çok ağır :S
    Bilgili arkadaşlardan ricam bildiklerini paylaşırlarsa çok memnun olurum zahmet edip 2 kelime yzan herkeze sonsuz tşkk.lerediyprum

2. Enis Avcı

Enis Avcı Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    bu bütçeyle hayalindeki bisikleti alman zor biraz :)

erturk44 bunu beğendi.
  3. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    İkinci el bisiklet almayı dene.

erturk44 bunu beğendi.
  4. erturk44

erturk44 Yeni Üye

Şansına küs diyosunuz :) :S Ya aslında bisikletim var çift amatisörlü ve acayip ağır bisiklet köyde dağda bayırda olsam iş yapar ama istanbulda olmuyo yeni bisiklet hayala ettim oda fos oldu sağlık olsun ilerde inş.. alırım