Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

beslenmede yardım ıstıyorum

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında geotech team tarafından paylaşıldı.

1. geotech team

geotech team Kıdemli Üye

Seviye:
    sızce yola cıkmadan once veya cıkınca enerjı ıceceklerının bı faydası var mı yok sa tum ıs psıkolojık mı bır de uzun yolda beslanme hakkında bılgı verırsenız sevınırım sımdıden herkese tesekkurler...

2. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Enerji içeceklerinin tabii ki faydası var, ancak amatör kullanım için oldukça pahalı sayılırlar ve zararlı boyar ve koruyucu maddeler içerebiliyorlar (masmavi bir enerji içeceğini içmeden önce iki kere düşünün :) ) , onun yerine sizin yapacağınız bir içecek (arama butonu) hem çok ucuz hem de çok iş görücü olacaktır.
    Yine uzun yol beslenmesi sağlık bölümünde konuşulduğunu hatırlıyorum arama yaparsanız bulacaksınız...
    Hakan Yazman

ZekiAlper bunu beğendi.
  3. geotech team

geotech team Kıdemli Üye

Seviye:
    oke tesekkur ederım bn gecen almıstım bır tane sankı baya farkettı yorgunluk hıssı gıttı ama abım de dıo sen ıctın ya psıkolojık olarak ole olmustur dıo yınede tesekkurler...

4. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba ,
    biz uzun seyehatlerimizden sonuncusunda ( almanya - hollanda - belçika - fransa ) harline nutrition firmasının enerji tozlarından kullandık.

Elbette her ilecın bir plasebo ( psikolojik ) etkisi vardır. Bu vücudunuzun ek olarak verdiği bir güç . Belki aspirin içtikten sonra da oluyor aynı etki .
    ilacın kimyasal etkisini güçlendirdiğini düşünüyorum. hangi ilecı içerseniz için hem psikolojik hem kimyasal bir etki oluşuyor zaten.

Avrupa da pedalladığımız sürede hem ben hem eşim enerji tozlarının olumlu etkisini gördük. tabi ki ilk yapmanız gereken düzenli beslenmek.

tayfur bunu beğendi.
  5. lancearmstrong

lancearmstrong Yeni Üye

Seviye:
    Enerji iceceklerinin faydasinin oldugunu dusunuyorum..Ozellikle bisiklet icin en ideal Getorade tir bana gore tabii.Ben yolda ictigim zamanlarda faydasi cok goruyorum..Herkese tavsiye ederim..Tesekkurler...

6. Serdar Emre ACAR

Serdar Emre ACAR Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bence multipower firmasının ürettiği fit aktiv light vardı mineral yoğunluğu olan konsantire bir içeçek geröekten çok faydalı.Yarış esnasında kaybettiğiniz mineral ve vitamini sağlıyor yarışta çok az güç kaybı yaşıyorsunuz.

7. cagan0403

cagan0403 Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende powerade mavisinden kullanmıştım faydası oluyor özellikle yolun son 50 kilometresinde etkisi daha fazla sanırım