Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Beşiktaş'tan Selamlar

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında BlackDahliaMurder tarafından paylaşıldı.

1. BlackDahliaMurder

BlackDahliaMurder Üye

Seviye:
    1 aya yakın süredir forumdayım, buraya birşeyler yazmak yeni aklıma geldi :)

Herkese merhaba öncelikle;

İsmim Bora, 21 yaşındayım ve Marmara Üniversitesi grafik tasarım bölümü 2. sınıftayım. Sigarayı bırakmamın ardından yıllar sonra bakımını yaptırdığım bisikletimle 1 aydır hergün akşamları 1-2 saat yıldız-gayrettepe-mecidiyeköy arası geziniyorum. Kalbim ve bacaklarım tam randımanda çalışmaya başladı artık, ama kaskım olmadığı ve bisikletim eski olduğu için şu an trafiğe çıkmayı mantıklı bulmuyorum. İki kere çıktım deneme amaçlı, o da yolun en sağındaki bisiklet/emniyet şeridinden (arada da eğer boşsa da kaldırımdan) beşiktaş/bebek ve yıldız/etiler akmerkez yapıp geldim.

Sağlığımı geri kazandırması ve inanılmaz eğlenceli olması sebebiyle artık bu iş hobiden öte bir tutkuya dönüştü, o yüzden 1 ay içinde yeni bisiklet ve kask alacağım günü heyecanla bekliyorum. Böylece kış gelip havalar bozana kadar hem forumdaki şehiriçi turlara katılacağım, hem de haftalardır hayalim olan beşiktaş-rumeli feneri arası gidip gelebileceğim haftasonu sabahları..

2. carlosbauer

carlosbauer Üye

Seviye:
    bende yıldız yaş 25 oldu 8. sene artık ama bu sene artık inşallah kurtulacağım çevre mühendisliği bölümü okula hergün gidiyorum bisikletle okuldan soınra sahilden biraz takılıp kuruçeşme parkında flan vakit geçiriyorum bazen beşiktaş parkta bmx çi arkadaşlar oluyo onlarla takılıyoruz para durumu düzelirse bi bmx alıcam bende şimdilik xc var hafta sonları ve akşamları erken geçersem anadlou yakasına üsküdar beykoz yapıyorum üsküdarda oturuyorum anadolu yakası bisiklet sürmek için güzel

3. Ozan Siyve

Ozan Siyve Yeni Üye

selam ben de beşiktaş'tayım. genelde beşiktaş-arnavutköy-bebek-emirgan hattında gidip geliyorum. bu parkurda arada beraber sürebiliriz.

4. lemagro

lemagro Üye

Seviye:
    her türlü sabah beş ve altı arası gezi bana uyar _?_

Aytekin Erzan bunu beğendi.
  5. Aytekin Erzan

Aytekin Erzan Onursal Üye

Seviye:

banada hertürlü uyarrrrr...........