Beşiktaş - Sarıyer turu pazar günü

fangornents

Aktif Üye
Tepki
84
Kalabalık bi kadro, keyifli bir tur olacağa benzer. Börekçiye uğrama faslı düşündürücü; kilom 120 küsurlarda olduğundan :) .

Scudo

ferdibo

Üye
Tepki
4
bende gelmeyi cok isterim :) her pazar olmasada sık sık o guzergahi kullaniyorum... Emek Cafe cok iyi fikir ama hata sonu orada yer bulmak imkansiz gibi :(... pazar gunu gorusmek dilegi ile..

Lay Lay Lom

Aktif Üye
Tepki
42
@Bibendum

Sarıyer balıkcısı, adanacısı hatta sarıyer kokareçcisi bile olabilir :) yeterki börekçi olmasın. Hiç sevmedim çünkü o böreği.

Herkese sevgiler...

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
ümit_levent demiş ki:
selqam arkadaşlar yanlız okudugum kadarıyla haliçte hava gözterisi var diyolar ama o hava gösterisi Dünyanın ilk ve en sıra dışı uçak yarışı olan Red Bull Air Race World Series, 29 Temmuz'da Haliç'te gerçekleşecek bilginize

kısmetse bende pazar günü beşiktaştayım[/QUOT
pazar günü deemkki bizde sahilde olacagız :)

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
@Lay Lay Lom

Tabiki canım tercihinde serbestsin kimse seni sevmediğin bir yere götüremez,sende kimse için sevmediğin bir yerde durmazsın bunda gücenecek bişi yok bence.
Sanada sevgiler,:rolleyes:

yavuz

Aktif Üye
Tepki
93
@Önder
tamam Önder kardeş:Allah izin verirse 08.20 de evkur un önünde orda olurum..Hüseyin le geliyorsun galiba?

• Beğen
Tepkiler: huseyinsak

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
@ferdibo

yer ayırtma sansınız vardı birkaç yıl önceye kadar 0212 223 77 28
kalabalık bir grupla keyifli olur..

ya da emirgan sütiş..
zira o da kalabalıktır ama aynı şey onun için de gecerli..

her ikisinde de normal fiyat,maximum doyum ve keyif ;)

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
arkadaşlar güneş yağı (kalkanlarınızı) almayı unutmayın! yoksa (link) olursunuz.

• Beğen
Tepkiler: İLKER TAŞ

serix

Üye
Tepki
2
Pazar günü icin Yalovaya gitmek icin sözüm var arkadasa gitmezsem eger sizlere katılacagım ve ilk defa böyle bir tura katılmıs olacagım, gelemezsem sizlere iyi eylenceler dilerim.

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Slmlar Alibeykoy-Eyüp tarafından giden varmı

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.166
Avrupa yakasından gelen arkadaşlar...

Sabah saat 09.30 sularında Beşiktaş da vapur iskelesi onünde bulusuyoruz..Bilginize

Anadolu yakasından gelen arkadaşlarımızla buluşuyoruz..

Saygılar..

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
Selam

Yemek konusunu dert etmeyin, mesela, Tarabya'da ayak üstü yemek anlamında süper dürümcümüz var. :p :p :p

Yol boyunca karşımızdan rüzgar eseceğinden yeni başlayan arkadaşlar ve ben zorlanacağız. Bu anlamda börek yiyerek şişmemiz gerekmiyor.
Bunun yanısıra, dönüşte de aynı rüzgar öyle güzel itecekki, yorgunluğumuzdan eser kalmayacak, km. saatlerimizde sürekli 25-30 rakamını göreceğiz.

Yine bir hafta sonu, bu sefer Pendik yada köfteleriyle ünlü Tuzla gezisi yaparız. ( Kadıköy'den gidiş geliş toplam 84 km.)
Yorgunluk atmak ve eve neşeli dönmek anlamında dönüşte de sahilde çekirdek çıtlatırız. :D :D

Sevgiler

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
@ümit_levent

Resimdeki aslanı getirirsem sizlere haksızlık etmiş olurum. :)
Çünkü resimdeki dişi aslan ve arkadaşları Sibirya'da buzların üzerinde saatlerce kızak çekme iç güdüsüne sahip. :D
Önüme bağlayıp "-Hadi kızım heyooooo" dedimmi, dıgıdık dıgıdık yanınızda öyle süratle geçerimki, moraliniz bozulur, eve geri dönersiniz. :p :p

snoed

Üye
Tepki
0
bi aksilik çıkmazsa ben de gelerek, bisikletimle birlikte ilk turuma katılmış olacağım :)

çamlıca civarından var mı gelecek olan?

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
pazar sabahı saat 09:30 da besiktas iskelede bulusmak uzre,bostancıdan gelecek grubu kılıc kalkan ekibiyle karsılayacagız :)