Beşiktaş JK - 2016/2017 Sezonu

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Beşiktaş'ımıza hayırlı olsun, bol gollü, keyifli güzel bir Şampiyonlar Ligi serüveni yaşarız umarım hep birlikte. Her şey yolunda giderse bu gruptan çıkarız diye düşünüyorum ben de, yolumuz açık olsun diyelim.

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
@Atilla G.
Adriano olmasaydı tamam ama şu an için çok gereksiz olur. Hatta daha da ileri gideyim, eğer olursa Şenol hoca çıldırır. Stoper eksiği varken, bu ne lan diyebilir. Hocayı daha fazla kızdırmamak lazım.:)
Alınacaksa tek sebebi türk oyuncu mecburiyeti olabilir.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
@Soner Közen Türk oyuncu mecburiyeti kanımca. Şöyle bakalım, bir açıdan sol açık oynayabildiği için Adriano ve Caner sol tarafı felç edebilirler. Ayrıca lig, kupa, Şampiyonlar ligi oynayacağımız için sıkıntılı görmedim. Bu arada stoper geliyor, o yüzden hoca fazladan sol bek olmasına çıldırmaz hatta İsmail'in gitmesine kızdığını düşünüyorum ben. O yüzden verimli olabilir. Tabi birinin Caner'e Beşiktaş ne demek onu anlatması gerekiyor, ona göre hareket etmesini öğrenmeli.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
@metinnitem1 Sizinle aynı görüşteyim, gerisi Şenol hocaya kalıyor artık. Transferi netleşsin iyice net konuşuruz fakat şu anda benim ilk aklıma gelenler bunlardı. Bakalım zaman ne gösterecek ?

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
@Atilla G.
Evet. Katılıyorum.
Geçen sene yazdığım mesajı buldum;
''Makul bir ücretle gelecekse neden olmasın.
Bence Fenerbahçe'nin 4 beki de bizde çatır çatır oynar. Üstelik bizim gibi takım olma yolunda yıllardır üstüne koyarak giden bir ekipte daha da verimli olurlar.''

Türk oyuncu ihtiyacı sebebiyle mantıklı bir hareket olur ama dediğim gibi, adam gibi bir defans oyuncusu alınacaksa ve Caner Beşiktaş'a uygun davranışlar sergileyecekse olabilir.
Hayırlısı olsun. Zor günlerden geçiyoruz. Maalesef her şey dörtdörtlük olmuyor.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
@Soner Közen Bence çok adam gibi bir stoper alınacak. Büyük sürpriz olabilir bu konuda. Benim beklentim böyle. Çünkü kadro iskeletine adam alıyorlar. Herhalde seçici davranıyorlar yada başkan yine bonservis vermek istemiyor :) Ne kadar komik gelse bile bu iki seçenekten başka bir şey düşünemez olduk.

olympos

Daimi Üye
Tepki
193
İsim
Enes
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Caner'e de 2 milyon € imza parası vermeyiz umarım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Atilla G.

Hahahahahahaha gece gece kopardı bu beni ya :D

Şimdi yeni bir kitap çıkaracakmış kendisi. Donanımhaber ölücülerini iyi gazlayacaktır bence.

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
716
Bisiklet
Cube
@BF Okuru Ntvspor da kiraladı yazmıştı, bu transfer haberleri yüzünden çorba olduk yine bu sezon, nereye inanacağımızı şaşırdık. Bonservis ile geldiyse imza parası istemez heralde. Bir de bu moda oldu, bonservisi elinde olan imza parası istemeye başladı, sonra bonservis ile alınanlar da istemeye başladı. Utanmasalar sözleşme imzalarken "kalem yazmıyor başkanım" diyerek 3-5 daha koparacaklar.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.