Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bergama Trafİk Haftasi Yardim...

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında tolg... tarafından paylaşıldı.

1. tolg...

tolg... Aktif Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Arkadaşlar Trafik haftasında bizler Ege üni. öğrencileri Bergama bisiklet tems. olarak İbrahim ağabeyimizin önderlğinde gerçekleştirmek istediğimiz bir takım projeler var.Daha iyi Yaşanabilir Bir Dünya ve Yaşanabilir Bir Türkiye için!
    Bu konuda sizden yardımlarınızı bekliyorum.Bizlere biraz daha fazla duyarlı bir toplum yaratmak zor birşey olmasa gerek...

1-Taşıtlar için yapıştırmalık stıkır bastırılıcak ama ne yazabiliriz??

2-Bir tabela yapılıcak önerileriniz neler? Mesela "Dikkat.Bisiklet çıkabilir." gibi önerileriniz varsa bekliyorum...Üzerinde bir bisiklet resmi olabilir bunun gibi.Bu tabelalar daha sonradan çoğaltılıp caddelerde çok yararlı olabilir biizim açımızdan + fhotoshop kullanmasını iyi bilen arkadaşlar varsa yardımlarınızı lütfen esirgemeyin :]

kayhan1907 bunu beğendi.
  2. kayhan1907

kayhan1907 Kıdemli Üye

Seviye:
    Ellerinize sağlık arkadaşlar İbrahim abinin desteğe ihtiyacı vardı hepinizin ellerine yüreğine sağlık .

tolg... bunu beğendi.
  3. tolg...

tolg... Aktif Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Bunlar gibi standart levhalar olucağına şöyle gösterişli bakanın gözü kalan cezbedici bişiler yapmak güzel olurdu :]

4. tolg...

tolg... Aktif Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    yok mu arkadaşlar yardım edbilecek ?