Bere/Kask ve Uzun yaka yelek onerisi

Alper Uğur

Aktif Üye
Tepki
89
İsim
Alper Uğur.
Bisiklet
Fuji
Herkese merhaba

Lisenden bu yana uzunca ara verdigim bisiklet tutkuma geri dondum. Sinuzit rahatsizligim -ve cogunlukla buna bagli yogunlukla faranjit- oldugundan dolayi kendime bir miktar daha fazla dikkat etmem gerekiyor. Genellikle cok terleyen biri oldugum icin ust uste giyinemiyorum. Ozellikle bas, boyun ve ust gogus bolgemi hem koruyacak hem de hareket kiyafetler konusunda onerebilecekleriniz varsa cok memnun olurum.

Scudo

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Boyun ve boğazınızı koruyabilmesi açısından Buff tavsiye debilirim. Kaska gelince de ne kadarlık bir bütçe ayırabileceğinizi belirtirseniz bu konuda daha detaylı bilgi alabilirsiniz arkadaşlarımızdan.

• Beğen
Tepkiler: Alper Uğur

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Kış için de polar buff lar mevcut. Buff nedir diyorsan da :

(link) burda anasayfada videoları var :)

• Beğen

caner ünsal

Forum Bağımlısı
Tepki
485
Bisiklet
Scott
(link)
Ben memnunum özellikle boyun üst göğüs çene bölgesini koruyor. farklı bedenlleri var. bence bir ölçü büyük söylemek daha rahat. sonuçta cırt cırtlı büyük gelme diye bir şey yok . biraz büyük olması daha rahat

• Beğen

Alper Uğur

Aktif Üye
Tepki
89
İsim
Alper Uğur.
Bisiklet
Fuji
Arkdaslar yanitlar icin tesekkurler. Kask icin butcem en fazla 100-120 TL. Ucuzundan bir uvex bulabilirsem super olur. Buff'lar harikaymis bu arada.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Aslanhan

ilker çelikcan

Daimi Üye
Tepki
218
Önceki akşam verdiğim termal balaklava siparişim elime geçmiş bulunmakta:)
Bir sinüzit mağduru olarak, ağrılarım özellikle alın bölgemin soğuk almasıyla başladığından bunu tercih ettim.
Kaskın altında da rahatlıkla kullanılacak kadar ince. Hem buff hem bere hem de kar maskesi gibi kullanabiliyorsunuz.
Rahat ve kullanışlı görünüyor ama tam test etmek için havaların soğumasını beklemek gerek.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim Aslanhan

Alper Uğur

Aktif Üye
Tepki
89
İsim
Alper Uğur.
Bisiklet
Fuji
@Ilker Hayirli olsun. Havalar cok sogumadan ben de edineyim.

@Ibrahim hocam havalar hemen sogumasin ben bisikletimi daha yeni aldim biraz keyfini sureyim. :)

• Beğen
Tepkiler: ilker çelikcan
Tepki
17
Link vermekte sakınca yoktur sanırım; çok iyi bir uvex serisi biraz bütçeni aşsada şuan normalden epey ucuza gelmekte;

(link)

• Beğen