Berbat Bir Forum

epsilon91

Daimi Üye
Tepki
372
Bu forumla ilgili kişisel goruslerimi yazacagim. Saygi duymayacak olan devam etmeden sayfayi kapatsin.
1 Bu kadar cok yonetim manyagi site sayili sayida var
- Forum çöplüğe donmesin diye 10 yillik konudan devam et diyenler var; iyi tamam da teknoloji gelisiyor deneyimler degisiyor aynı konudan devam etmenin hicbir mantigi yok ki baslikla benim derdimin birebir ayni olmasi binde bir olasilik. Benim simdi yasadigim bi problemin 5 sene önceki cozumu beni ileriye tasimayacaktir. konu acmak icin mesaj siniri var hangi akla hizmet bilemiyorum, konu arama yapiyosun sacma sekilde siralama yapiyor bari sunu kronojik siraya gore ayarlayin bu kadar mi zor.
2 Burda belli kisiler acayip bi hava icerisindeler.
Sanirsin bisikleti kendi icat etti yuzyillardir kendi gelistirdi. Herşeyi ben bilirimler falan cok itici.
3 Çoğu bagnaz bir sekilde herhangi birseye bagli
Bu tayfa genelde gözü hep yukseklerde olan tayfa ya da kendi neyi kullniyosa iyi yada kotu ölümüne savunucusu.
Son olarak bisiklet gibi güzel bir olayi orasindan burasindan cekistirerek hic etmeyi basarmissiniz emegi gecen herkesi tebrik ediyorum.

Scudo

mtbcanavarı

Daimi Üye
Tepki
162
İsim
mosso
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Haklısınız artist popülasyonu sitede fazla

Amaninbow

Üye
Tepki
35
İsim
Murat Kapçak
Bisiklet
b'Twin
Eksi sozluklemistim bende gecen gun. Eski hali yeni hali diye ikiye bolmusler burayi...

Serrchi

Daimi Üye
Tepki
769
İsim
Serhat Özcan
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Cyclocross

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
Ben forumdan genel olarak memnunum, sanırım hiç sorun yaşamadım. Bazen gözüme batan şeyler oluyor ama onları da görmezden geliyorum. Hayatımı buraya endekslemedim neticede. Bence siz de çok takmayın. Hoşunuza gitmeyen kurallara da çok uymayın. Canınızı sıkmayın :)

• Beğen
Tepkiler: pilot

epsilon91

Daimi Üye
Tepki
372
@ramotek Epeyce vakit geçirdiğim bir erde bunların olması hoş değil bence. Bozulma gibi bi durum yok ortada.

@Arınç Her yerde var bu tiplerden bu konuda çaresiziz.

@Amaninbow Nerde çokluk orda ... Eski halini bilmem uzun sayılabilecek bir zaman takip ederdim arada ama üye olmamıştım.

@Serrchi Hoşbulduk sağolasın :D

@Birhan K. Abartmayın hayatımı buraya endekslemedim sadece gördüklerimi bi an olsun boşaltmak istedim bunları kendime dert yapacak kadar dertsiz biri değilim. Belki bigün herşey olmasa da biseyler değişir daha mutlu oluruz neden olmasın?

• Beğen
Tepkiler: Birhan K. ve pilot

Holiganguc

Daimi Üye
Tepki
204
İsim
İlker Ü.
Bisiklet
Carraro
Herkesi memnun etmek mümkün olamaz. Hiç kural yok denilse, "Bu ne arkadaş hep aynı konular burası nasıl forum?" diyenler çıkabilir. Veya daha 3 konu altta tıpkısının aynı sorusunu içeren, -misal "Kadro Seçimi" gibi- bir konu varken, ilk mesajıyla yeniden konu açan, daha önce hiç forum kullanmamış kişinin kadro seçimi konusu çıkabilir. Ben kendini beğenmiş vs değilim. Daha da 2,5Aylık/1350km.'lik bisikletçiyim. Ama ben forumu bu kurallarla kullanmayı, birbirinin aynısı konuları görmemeyi isteyerek kullanıyorum. Kurallara katılıyor ve kesinlikle uygulanması gerektiğini düşünüyorum. 19 Sayfalık Kahve Kültürü konusunu bile sayfa sayfa takip etmeyi seviyorum. Gereksiz tekrarlar da benim zamanımı çalıyor. Tekrarlı konulardan uzak duruyorum.

Sadece benim gibi düşünenler olduğunu bilin istedim.

HAYATATRİBÜNDENBAKANLAR

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@epsilon91
Üslubunuza dikkat etmenizi rica edeceğim. Eleştirilerinizi görüyoruz, bu özgürce kullanmanız gereken hakkınız zaten. Kesinlikle de silmiyoruz. Ama kullandığınız dil hoş değil.
Konuyla ilgili; kurallar belirli durumların sonucunda belirleniyor. Burası sizin üyeliğinizden daha eski bir forum. Kendinize uydurmaya çalışmak yerine böyle kabul etmeye çalışın lütfen.

mtbcanavarı

Daimi Üye
Tepki
162
İsim
mosso
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@BF Okuru
Üslubunda hiçbir yanlış taraf yok ki,gayet güzel bir şekilde düşüncelerini dile getirmiş.

• Beğen
Tepkiler: MGuner ve pilot

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Arınç
Bence bir daha okuyun mesajını :) Noktalı yeri kastediyorum. Bu tarz yazılar yakışmıyor buraya.

mtbcanavarı

Daimi Üye
Tepki
162
İsim
mosso
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Haklısınız dikkat etmemişim.Hiç hoş değil üslubu.

• Beğen
Tepkiler: Holiganguc

epsilon91

Daimi Üye
Tepki
372
@Holiganguc Olaya ya hep ya hiç tarafından bakıyosunuz. Ben öyle bişey demedim.

@BF Okuru Bravo size, yazmadığım şey hakkında imada bulunmak bile yasaksa kapatıp gitsin burayı.

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
@Arınç Bence bu foruma dua edin...Ben Gökbilim Forum da bir soru sordum teleskop ile ilgili,teleskop aldım üzerine göz merceği aldım halaa birisi soruyu cevaplasın diye bekliyorum...!!!:hihi::hihi::acpsnr:

• Beğen
Tepkiler: Holiganguc

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@epsilon91
Neyi kastettiğiniz belli, nokta nokta yazınca daha mı kibar bir dil oluyor? Ben uyarımı yaptım, size bu kurallar uymuyorsa sayfayı ve ekranı kapatıp siz gidebilirsiniz. Forum size değil, siz buraya uymalısınız.