benzinli model araba tam bir canavar kamyon

A.fox

Üye
Tepki
11
arkadaşlar HPI marka benzinli model arabamı satıyorum araç dünyadaki en üst model canavar kamyondur HPI savageX ss bununn üzerine araç yok ve aracım sıfırdan farksızdır rodaj dahil 7-8 depo yakmıştır aracın özellikleri 4.6 lık 2 zamanlı 3 beygir gücünde motoru vardır araç 96+ kmhıza sahiptir çelik çift disk fren vardır,aluminyum performans egzost ve çelik spur u vardır araçta 150 dolarlık ultra yüksek torklu çelik dişlili dijital yön servosu bulunmaktadır aluminyum depo koruması ve aluminyum alt şase koruması vardır, ABD fiyatı 200 dolardan dan fazla olan airtronics marka 3 kanallı dijital FM kumandası vardır orjinal HPI marka benzin filtresi takılı yanında hatrı sayılır sayıda yedek parça ile vericem yanında daha açılmamış 1 galon tornado marka offroad benzini vericem arkadaşlar kısacası araç full piyasada böyle bi aracı bu donanımlarla toplamak 2000 ytl yi geçer ben fiyat olarak 1250 ytl istiyorum pazarlık payı vardır ciddi alıcılar ulaşsın isterim
TEL:0555 576 22 01 MSN:esergame2@hotmail.com
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

A.fox

Üye
Tepki
11

not:bu videoların hiçbirini ben çekmedim sadece araca referans olsun diye koydum HPI savagex 4.6 ss kullanan insanların videoları ve HPI savagex 4.6ss inperformansını görmeniz için koydum saygılarımla...

A.fox

Üye
Tepki
11
Arkadaşlar araç satılmıştırrrrrrrrrrrrrrrrrr ama hertürlü elektrikli-benzinli profesyonel model araba almak isteyenlere yardımcı olabilirim hertürlü bütçeye göre ayarlayabilirim..