Benzincilerde Mescit ?

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
@Mehmet Levent

Teşekkürler uyarınız için. Bu hususu ben de biliyorum fakat bu olay benim için her şeyden önemli o yüzden şimdiden bir sorun çıkar mı diye araştırıp emin olmak istedim. Çünkü bu turu yapıp da onları aksatırsam vicdanım elvermez.
Tekrar teşekkür ederim aydınlattğınız için.

Scudo

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Emre Gözütok

Bu konuyu ilk açtığında aşağı yukarı Mehmet dostumun yazdıklarını yazıp geri silmiştim.Baktım konu hala devam ediyor ve Mehmet de gerekenleri yazmış desteklemek için bir kaç cümle de ben yazmak istedim.Bu tip mevzular forum gibi sanal ve kalabalık ortamlarda çok değişik tartışmalara ve gereksiz siyasi düşüncelerin empoze edilmeye çalışmasına kadar gittiği tecrübeyle sabittir ki ben bu foruma ilk katıldığımda en sevdiğim noktalarından bir tanesi kesinlikle bu tip siyasi ve dini konulara girilmemesiydi.Umarım böyle de devam eder.Sizin için önemli bir konuymuş ve 2-3 gündür de açık vaziyette devam ediyor umarım sorunuza gerekli cevabı almışsınızdır ve artık sündürmeye gerek kalmaz.

• Beğen
Tepkiler: dogan avcı

tolgayalcin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.433
hocam seferde seferisin,yolda bulamazsan vardığın yerde tüm kaçan namazların kazasını kılarsın olur biter. O kadarda kasma pet şişelerle falan :)

• Beğen
Tepkiler: ali yılmazzz

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
valla cogu arkada soylemis zaten genel olarak... seferi olusundan tut da mümin'e her yer ibadethane olur diyene kadar...

Benim diyecegim; benzincilerde genelde olur; mescit olmasa bile tuvaletleri kesin var; abdest alabilecegin... Ve illaki de mescit olmasa dahi belki depoda belki görevli odasında belki müdürün odasında bilinmez ama sana yer ve yön göstereceklerdir.. bence dert etmen gereken ilk sey bu degil =) mesela abdestlik sudan once icmelik su, yama takımı yedek lastik vs =)

• Beğen
Tepkiler: ali yılmazzz

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
Ben hiçbir siyasi ve dini mesaj kaygısı taşımıyorum ki sadece yardım istedim.
M.Alper YALINKILIÇ ağabeyim sağolsun bana yardımcı olacak harita yapacakmış. Böyle insanların yardımı için konu açmıştım.
Rahatsızlık verdiysek affola.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Emre Gözütok

bende kendi adıma söyleyim sizin siyasi ve dini mesaj kaygısı taşıdığınızı düşünmedim sadece bu tip konuların uzatılmaması gerektiğini yazmıştım.Eğer ilk mesajdan son mesaja tekrar okursanız bu söylediklerimi daha iyi anlarsınız.pet şişe ile su taşımaktan ben şöyle yapıyorumdan böyle yapabilirsiniz gibisine aslında cevabı çok açık ve basit olan bir konuyu uzattıkça uzatıyoruz anlamında yazmıştım.bu tip konuların tam ehil olmadan tartıştıkça daha büyük hatalara sebebiyet vereceğini bildiğim için baştan hatırlatmak istedim.Kısacası cevabınızı aldığınızı düşünüyorum.İnşallah bundan sonra mesaj yazan arkadaşlar konu üzerine tavsiye yazarak iyice uzatmazlar tek dileğimdir.

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
@ferhat köse

Goruslerinizi belirtmeniz benim icin onemli. Bence demek istediginiz de siyasi veya dini kaygi tasimiyo.
Ama dediginize katiliyorum ben aldim cevabimi herkese bu hassasiyeti icin tesekkur ederim. Eger yanlis bir sey soylediysek hakkini helal etsin. Sizede bir kusurum olduysa ozurlerimi kabul edin.

• Beğen
Tepkiler: Ferhat Köse

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Emre Gözütok

Kusur ne demek dostum sen benim kardeşim sayılırsın ben sadece bu tip konuların böyle sanal ortamlarda çok çabuk başka meselelere çekildiğini daha önceden gördüğüm ve yaşadığım için bir nevi abilik görevimi yerine getirdim.Yoksa tabiki sende herkes gibi merak ettiklerini soracaksın anlayanlarda cevap yazacak konu biraz hassas ve bu forumda bu tip konuların hiç konuşulduğunu görmedim başka platformalrdaki gibi beşka meselelere çekilmesini istemediğimden erken vakitte hatırlatmak istedim.Yanlış birşey değil söylediklerin ilgilenen arkadaşlarda zaten hemen konuya gereken hassasiyeti göstermişler.ben aynı şeyleri yazmamak adına yazmadım çoğu yazılan tavsiye uygundur.Zaten şehirler arası hemen hemen tüm benzin istasyonlarında mevcut bulunmakta.kesinlikle bulunan yerler ise otobüs firmalarının mola yeri olarak kullandıkları benzin istasyonlarıdır.Yaz mevsiminde diğer arkadaşların söylediği gibi temiz ve kuru heryer zaten uygun sayılmaktadır.Biz yanlış yazdıysak sen kusura bakma hayırlı yolculuklar şimdiden.

• Beğen
Tepkiler: Emre Gözütok

Emre Gözütok

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Bisiklet
Salcano
@ferhat köse

Estağfirullah ne kusuru.
İşte daha genç olduğumuz için pek bilmiyoruz sizin gibi insanlar tarafından bilgilendiriyoruz kendimizi :)
Teşekkürler uyarı ve iyi dilekleriniz için :)