Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Benimm bisikletim...Güzel bir yazı okuyalım..

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Önder Özdoğan tarafından paylaşıldı.

1. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    1-)İnsan gucuyle isleyen ulasim araci. denizde olanlarina deniz bisikleti, dagda bayirda kosanlarina dag bisikleti, asfaltta gidenine sehir bisikleti, yaris yapilanina yaris bisikleti, sevisilenine hatun denir.

2-)İrctr tayfasından bir sahsiyet..:D

3-)Aylarca binmeyip sonra bi gun yeniden bindiginde ertesi gun poponu deli gibi acitan agritan vasita..;)

4-)Üzerinde buyuk cabalar sonucu hatiri sayilir bi yokusu ciktiktan sonra kendimi asagi dogru biraktigimda sonsuz mutluluk hissettigim yapay ruzgar yaraticisi..:in:

5-)Çevreyi kirletmemek adına kullansak nede iyi olur yok benzin yok mazotmuşş bin git işine...:)

6-)Road bike,mountain bike,hard tail,full suspansion,downhill gibi kategorileri mevcuttur.kalite sırasıyla çelik,cro-mo ,aluminyum ve carbon gövdeler kullanılır.;)

7-)Tutkuyla bagli oldugum seytan oyuncagi. kafayi kirmama ragmen vazgecmedim...:D :D

:cool:Yıllardır okula, işe vs. onunla gidebilseydim diye hayal ettiğim ulaşım aracı. doğru düzgün bisiklet yolları olduğu ve bisiklete binenlerin üzerine çıkmaya kalkan maganda şoförler olmadığı için yabancı ülkeleri hep kıskandım.:rolleyes:

9-)Gecen yaz muthiş bir yokus inerken uzerinden dustugum ve paramparca oldugum ulasım aracı

10-)3 tekerli olsa adı trisiklet olacak olan götürgeç.;) ;)

11-)Binerken sizi gören arkadaşınızın 'köşebaşına kadar gidip gelcem' diyerek sizden zorla aldığı arac...:eek:

12-)Bi tur binebilir miyim"sorusunu sordurtan nesne..:D

13-)Huzur veren aktivitelerden. gerçekten tek başına olduğunuz anlardan biridir, üstündeyken anlayabilirsiniz...:in:

14-)Bi kere öğrenildimi hiç bir zaman unutulmayan eğlence aracı.... uçarsın,kaçarsın,yorulursun,terlersin,gülersin,düşersin....;)

VE son olarak gerçekten Özgürlüklerin prensi.

teşekkürler...:in:

2. Murat CER

Murat CER Onursal Üye

Seviye:
    vaktimin uygun olduğu zamanlara beni götüren bir yazı olmuş..teşekkürler önder..

özellikle 4 numarayı bi daha bi daha okudum...
    faaliyet raporu olarak açtığım konular geldi aklıma...
    hatıralar geçidi....es deli rüzgar....

tekrar teşekkürler..

3. tayfun yaman

tayfun yaman Yeni Üye

Seviye:
    Gercekten guzel yazıı..
    anlam ve manası çok farklı yorumlanmışş
    teşekkurler..

4. tayfur

tayfur Onursal Üye

Seviye:
    cro-mo nun konduğu kalite sırasını reddediyorum! only steel is real diyenler bir şey biliyorlar herhalde :D hayatım boyunca binmek için bir bisiklet alacak olsam zirkonyum ya da karbon değil cro-mo alırım. nitekim dünya turu yapanlar alu ya da carbon değil cro-mo kullanırlar.

5. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Değiştiririzz Tayfur..
    sen yeterki isteee cro-mo cro-mo sen çok yaşa...:D :D

6. Said Ergöktaş

Said Ergöktaş Forum Demirbaşı

Seviye:
    gerçekten de öyle..
    ellerine sağlık güzel ve farklı bir yazı..:)