Benim yıllanmış yadigarlar Nakamura ve Meta Pro

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Sırayla ekledim umarım doyurucu olmustur. Turladıgım zaman yeni reismlerde eklerim .

Tam tarih bilmiorum yalan olmasın sanırım metapro 97-98 model . Nakamura biraz daha yeni .

Hiçkimse sevmedi sanırım bisikletleri . Okadar iticimi cidden kimse bişe yazmamıs :(

Kırmızı tsortlü ben digeride Ufuk GİDER arkadasım mahalleden.

Scudo

latif.07

Üye
Tepki
15
Şu tekteker yapan arkadaşı beyendim güzel hareket! Biançhi speed de güzel bisiklet lastiklerini deyişirsen çok güzel oluyor.Diyer kırmızı beyaz bisiklette güzel Düzenli bakımlarını yaptırırsan yolda bırakmaz (fazla zorlamamak lagzım).

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Ön kaldıran benim Kırmızıyı ben kullanıorum genel olarak ama cidden cok bakımsız. Speed kulanan arkadasım Ufuk Gider.

Kız arkadasımla cıktıgımızda bisiklet için ben metayı kulnıorum malesef o nakamurayı kulnıor :)

Benim meta proda bi kere calındı zamanında bulduk cok sükür.

serhat toy

Forum Demirbaşı
Tepki
369
@Uğur Recep AKGÜL

Meta pro nun böyle bir özelliği var galiba çalınınca kesin bulunuyor,baksana diğer bey efendininde 2 defa çalınmış gene bulmuş.. hehe :)

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Her cocugun basından bir calınma geciyor sanırım tabi bulunursa sanslısınız. Ben ufaktım ozamanlar 15 yasında falan herhalde, bisikletin claındıgını sokataki arkadaslarıma söledim hemen ozaman 2. biisklet yoktu ben torudum bekledim arkadaslarım bisikletle kovalamıslar benden daha ufak bir cocuk calmıstı. Belkide sadece gezmekti amacı baya kovalatmıs arkadasları.

Ama hala markete giderken üşendigimden kilitlemiyorum :)

Samet Demirtaş

Daimi Üye
Tepki
78
güzel bisiklette bişey sorcam bu mtb lerde diyelimki dağdayken rampadan felan atlayıp hareket yapma şansımız varmı.yani dayanıklı bisikletlermi ?

ahmet öz

Üye
Tepki
41
Bisiklet
Sedona
İlk göz ağrılarınız herhalde. Güzel görünüyorlar. Mavi bianchi hariç.

diavolo

Forum Bağımlısı
Tepki
486
Zamanında Meta Pro'nun iyi havası vardı. halen de bence çok farklı ve güzel bisiklet :in:

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Meta promu arkadasımın istemesi üzrine satmıs bulunuyorum. Yeni bir bisiklete yer acılmıs oldu bakalım cok asırıya kacmadan salcano dşünüyorum yakın zamanda alıcam. 240 srv var aklımda.

Deniz K.

Daimi Üye
Tepki
85
Bisiklet
Bianchi
Sakıncası yoksa satış rakamını öğrenebilirmiyim, bende de var,ancak satmayı düşünmüyorum, ne de olsa 18 yıllık anısı var.

Uğur Recep AKGÜL

Forum Bağımlısı
Tepki
568
Deniz 125 tl ye sattım bisikleti 20 tlsini hala almadım :D arkadasıma.

Cihan saklları kestim artık korkulcak bişe kalmadı:D