Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Benim tank da bu

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında BF Okuru tarafından paylaşıldı.

1. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    hiç kimseye tavsiye etmiyorum(zaten bu foruma gelen kimse de bunu almaz :p). 20-25 kilo arası bi ağırlığı var. mecburiyetten biniyoruz işte :evil:

Berk Mercancı bunu beğendi.
  2. Mutlu Yiğit

Mutlu Yiğit Aktif Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Aslında güzel bisiklet :D

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Ali arkadaşım, gerçekten en sağlamına sen biniyorsun, samimi söylüyorum yanlış anlama beni. Hayırlısı olsun, ağır pedallar :)

4. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Dedeminde vardı, rahmetli kahveye hep bununla giderdi :) hey gidim hey. çok güzel bir bisiklet dayanıklılığına sözüm yok :)

5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    evet çok sağlam ama çok da ağır. son sürat giderken bile ki baya hız da yapıyorum bununla ben güzel alfalt yolda, ama işte süratinin sonlarına geliyor ve 30-40 metre sonra aşırı şekilde yavaşlamaya başlıyor. yani bu bisiklet üzerinde yavaş gitmemek için sürekli pedal çevirmek zorundasın. çünkü çok ağır, hemen yavaşlıyor. sürekli pedal çevirdiğin de çok çok yoruyor. yaklaşık 10km yol gittiğimde(zaman zaman son sürat, yarıdan fazla ortalama süratle) bacaklarım tutmaz oluyor desem yeridir.

6. SerkanERDOGAN

SerkanERDOGAN Aktif Üye

Seviye:
    benim bisikletinde senin bisikletten aşağı kalır yanı yok :) full çelik kadro yaklaşık 17 kg vardır yani :) zor pedallar :D

7. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Aligüler mizah yapmak içinmi bu konuyu açtın ama benim çocukluğumda pek çok yetişkinin rüyasını süsleyen bir bisikletti bu. Bundan 10-15 yıl önce bisikletle işyerine gidenler şimdi jiplere bindiklerinden kendileri için karanlık o günleri hatırlamamak için şehirlerinde bisiklet yolu bile görmek istemiyorlar. Ana o resmini paylaştığın emektar uzun yıllar boyunca bu tipleri üzerinde taşımıştı. şimdi ise nefret ve alay objesine dönüşüverdi. Bizim mahallede bir ramazan abi vardı. Bu bisikletin bir benzerinin orta borusuna bir tahta iskemle yaptırıp arkasına eşini iskemleyede çocuğunu bindirir arabalarla yarışa kalkardı. Kimler geçmedi bu bisikletin üzerindenki. Rahmetli marangoz ali amca, hızlı saksafoncu iken münzevi bir hayata dönen hamdi amca. sanırım de sica nın klasik filmidir bisiklet hırsızları. Oradaki gariban italyanın bisiklet herşeyidir ama hepsinden önemlisi ekmek teknesidir. İşte böyle bir dönemleri de yaşadık zamanında. Pazara mal götüren esnafı, işe giden sanayi erbabını, servise pedallayan sıhhi tesisatçıyı. Birde mahallenin başında heybeli bisikletleriyle postacıları beklerdik biz. Şimdi bir kısmı adam oldu(ğunu zamnediyor) bu nedenle bisiklet gözden düştü. Bizim yeğenler bile bisiklete binmeden arabayı sürmeye başladı. İyice ufaldı , görünmez oldu hizmet bisikletleri.

Muskulpesent bunu beğendi.
  8. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    ne mizahı yahu :D

gerçekten bu bisikletten evde var ve ben de sürüyorum işte. yalnızca bana ait değil tabi. ki zaten bana ait bir bisikletim de olmadığı için, bu bisiklet benim de bisikletim sayılıyor işte.

9. enes savaş

enes savaş Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bence dünyanın en rahat bisikleti :)

10. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    bu bisikletle çok rahat bacak çalışabilirsiniz :D

yani bu bisiklete 1 saat binin, 1 haftalık bacak ağırlık antrenmanını yapmış olursunuz.