benim mütevazi cenavarlar!

suatkucuk

Üye
Tepki
49
(link)

(link)

bu Adana'dan Tekin ustanın hediyesidir, gözüm gibi bakıyorum, yakında bu bisiklet çok güzelleşecek...
(link)

(link)

buda 6 yıl önce aldığım meta pro

Scudo

suatkucuk

Üye
Tepki
49
@Condor

teşekküredrim :)
sen sorunca bisikleti inceledim, ama üretildiği yerle ilgili bişey bulamadım, yalnız duyduğum kadarıyla tüm meta prolar 'türkiye'de üretilmişti diye biliyorum..İnşallah İtalyan'dır:)) en azından safkan bir bianchim var diye caka satarız, fena olmaz :))))

gültekin

Forum Demirbaşı
Tepki
267
İsim
Ahmet Gültekin Gültepe
Bisiklet
Specialized
Güle güle kullanın. Tekin usta yı tanıyamadım :) Bisikletçimidir acaba ?

• Beğen
Tepkiler: suatkucuk

suatkucuk

Üye
Tepki
49
@gültekin

tekin usta; Adana'da "doğa bisiklet" in sahibidir. kendisi bianchi servisidir, birinci sınıf bir ustadır, Adana'da iyi bilirler tekn ustayı...

suatkucuk

Üye
Tepki
49
@cazz

aslında bu bisikletlerde özellikle seçmedim, meta proyu alırken mağazada kalan tek meta proydu, hatta belkide piyasadaki son meta proyu satın almıştım, birdaha hiç bir mağazada görmedim, üretilmedi zaten..

maviyi severim kesinlikle yeni bir bisiklet alacak olsam yine turkuaz mavisi ve gri tonlarını tercih ederdim :)

gurol

Forum Bağımlısı
Tepki
2.830
@suatkucukTekin'e selamlar. Onunla en son bisiklete bineli 10 seneyi aşmış. Aladağ'dan iniş yapmıştık.

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
ilk bisikletinizdeki aynakol direk dikkatimi çekti çok hoş duruyor,marka model nedir acaba?

suatkucuk

Üye
Tepki
49
@cyclist_43

"revolution, designed by thun" yazıyor aynakolun üzerinde... bisikleti ben aldığımda teller, gidon, fren kolları ve iç-dış lastik değiştirdim. shimano nexus fren bacakları var bisiklette, viteslerde shimano, vites geçişlerini görmeniz lazım,çok keyifli, zaten eski sistem var üzerinde, vites kolları kadronun üzerinde ve değiştirmeyi düşünmüyorum ama 12 vites ve aynakolda 2 dişli var ve dişliler çok büyük . doğal olarak yokuş çıkarken zorluyor, bunu çözmem lazım... 28 jant, kadro bisan..cenavarın! açılımı işte böyle ....

fthpl

Üye
Tepki
13
Meta pro iyidir bende sabit kadrolu var resimlerini koyacam sağlam bisiklet

Doğukan Aksu

instagram/no85atelier
Tepki
4.142
Bisiklet
Diğer
@suatkucuk

Meta Prolar ve yine o dönemin Thomisusları tamamen İtalyan ithal edilmiştir, Türkiye ya da başka bir ülkede üretimleri olmamıştır. :)

• Beğen
Tepkiler: suatkucuk