Benim evlat

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
Çok kullanışlı bir bisiklet. Hep benimleydi, Ufak tefek parçalar taktım, gerekli bakım ve onarımlarını yaptırdım. Değerli ve iyimser yorumlar için teşekkürler şimdiden. Dikkat çekmiyor değil bisiklet. :)

Scudo

Tuncay Üner

Forum Bağımlısı
Tepki
619
Bisiklet
Trek
Sen kaç yapıyorsun ortalama. En az bi 40 yapman lazım. :D

Bu bisikletlere iç geçirirdim bir zamanlar. Benim Bisan Atlas'ım vardı. Yarış yapardık köyde.

Ayrıca evet çok dikkat çekiyor, ama haddinden fazla.

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
50-60 arasını gördüm yokuş aşağıya. Çok güzel parkur tarzında bir yer keşfettim (Mezarlıkta.) Dümdüz yokuş iniyorsun ve yokuş bitimi direkt rampa çıkıyor. O yokuşdan fren yapmadan bayağı süratlı inmiştim. 55-60 kadar gördüğümi biliyorum. Fren basmadan zaten yukarı rampaya çıkar çıkmaz hız kendiliğinden duruyor. :)

Bu bisiklet ile zevk yapıyorum ben daha çok. :)
Yarış yapmıyorum, yavaştan araba sürer gibi geziyorum. :)

Bisikletin yanlarında ve altında slikonlu mavi renk şerit led var. Başka da dikkat çekecek bir durumu yok. :)

Birde çekiyorsa kendi rengi çekiyordur. :)
Araç kornasını ve ön motor spot farlarını eklediğim zaman video ve resimlerini atacağım. :)

Teşekkürler,
Sevgiler.

Güncelleyelim değerli yorumlarınızı bekliyor olacağım. :)

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
sen nasil bir yorum bekliyorsun? bisikletini hic anlatmamissinki... mesela koponentleri ney, agirligi ney. kac kilo vs. vs. hele hele o arka bagaji bir fully nasil taktin cok merak ediyorum... birde o arka Amortisör altindaki takoz ney...

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
Merhaba Murat bey,

Yapılacak yorumlar her üyenin kendi istismarı sonucu istediği yorumu yapmakta hürlerdir.
Bisikletin anlatılacak durumu yok ben sadece resimlerini çekip paylaştım, bu normal bir bisiklet sadece bir kaç modifikasyon geçirilmiş halini paylaşılmış bulunmaktayız. Fiyat olarak MTB veya yüksek meblağlı bisikletler kıyaslanamayacak bir bisiklettir. Resimlerden anlaşıldığı gibi. Arka amortisör altında ki takoz olarak adlandırdığınız cisim; Akü'idir. 12v 7.2a'lik bir kuru akü sistemidir. Şerit led, ön far ve araba kornasını çalıştırmaya yarayan bir üründür. Ayrıca bagaj lastiği (fully) aküyü bagaja alacağımız için bagaj lastiği şarttır bu yüzden bagaj lastiği (fully) alındı. Başka merakınız varsa merakınızı gidermek isterim, ayrıca özel mesaj veyahut konu altından alıntı yapılarak cevaplarsanız her türlü sorularınıza cevap olmaya hazırım.

İyi günler,
Sevgiler.