benim corratec rocklight one mtb 2007

Scudo

placan

Daimi Üye
Tepki
168
yeaaahh sev onu saril öp birlikte uyu. en azindan ayni odada :) cok güzel bir bisiklet :D lakin yine yüregim ciz etti yan yatmis bir bisiklet görünce :(

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Güzel bir bisiklete benziyor.Donanım listesini ekleyebilir misiniz. Güle güle kullanın

serkolemma

Üye
Tepki
5
@matrixod

simdi donanim tam aklimda degil bi de bu model rocklight glacier ile degisti onun donanimi asagida ama temel farkler ön ve arka süspansiyon, sele, ve framedi onun disinda her aksami ayni olsa gerek. sele selleitalia ama allay racing taktim, ön süspansiyon rst omega sl 100mm, arka süspansiyon x-fusion s650x51 ama dandirik downhill süspansiyonu en azindan kilitlenebiliyo, frenler hayes sole hidrolik ve disk, vites shimano deore xt, tüm baglanti borulari ve gidon zzyzx, agirlikta 15.8kg olsa gerek

diger arkadasa gelince yatirdigim yer tamamen otlarin üstüydü. zaten 2-3 kere cok fena sekilde yatti :p ama simdiye kadar kirilan dökülen ve egrilen bi tarafi olmadi. cok saglam gövde cok saglam parcalar. adi gibi tas gibi bir bisiklet. 5000km ne bi vidasi gevsedi ne bi tarafi yamuldu. bi tek lastikler kabaklasti onlari kismetse yaza yenileyecem bi de frenlerin bakimini yaptiracam biraz zayifladilar.

Sungur Çağırgan

Forum Demirbaşı
Tepki
155
Bisiklet
Corratec
gerçekten çok eğlenceli bir bisiklet güle güle kullanın her yola gider :D

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
yurt dışında sezon sonu ürünerinde indirim çok güzel oluyor
güle güle kullanın...

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@serkolemma

biisikletinizi güle güle kullanın...

Bu ara X-Fusion markası Marzocchi, Rock Shox, Suntour, Specialized Future Shock gibi bir çok markanın fason üretimini yapmaktadır en üst modelden en alt modele kadar... Yani dandik bir amortisör değildir :)

bryant

Daimi Üye
Tepki
88
güzel bir bisiklet yurt dışında hafta sonu indirim çılgınlığını daha öncede duymuştum ama bu çok fazla imiş hayırlısı olsun

serkolemma

Üye
Tepki
5
@Hasan Çağrı

sevgili hasan bey dandik derken yani sadece downhill amortisörü oldugu icin demistim yoksa markaya saygim var. ama biliyorsunuz bu tür amortisörlerle yokus yukari cikarken ayaga kalkinca yeni nesiller gibi kendini kilitlemiyor, yaylanip duruyor, o bakimdan elestirdim. ama ben bunu aldigim en ucuz yeni nesil amortisörlüler 1000 eurodan basliyordu ki bu bisikletin yerini alan airtech glacier ve tüm seri yeni nesil amortisör kullaniyor. saglicakla kalin...