Benim at :)

warlocker

Aktif Üye
Tepki
39
9.9 kg gercekten bu masaya ve kadroya gore mukemmel bir hafiflik..
soyle soyleyebilirim; xt donanimli corratec revolution world cup disc modeli 9.8 ila 9.9 kg arasi geliyor;

• Beğen
Tepkiler: Güney Tuncer
Scudo

Ramazan Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
634
hani benimde 781 im var diye demiyorum:)sedona 781 e de ne yapsan, ne takıp takıştırsan yakışıyo kardeşim:D
hayırlı ugurlu olsun.gerçekten çok güzel olmuş.kazasız belasız sürüşler dilerim.

• Beğen

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
@raven1442

Merhabalar;xt ve xtr serilerinde ciddi bir değişim olmasa da yani seri kodu değişmese de ufak tefek değişiklikler yapılıp seri kodu değişmeden üretimine devam ediliyor. Ben kendi aldığım xtr göbekten örnek vereyim;2007 ve 2008 model xtr göbeklerin body kısımları oldukça sessiz çalışır. Fakat yeni aldığım 2009 modelde body kısmı feci halde sesli çalışıyor;zira yeni çıkan slx göbeklerde de durum böyle. Tırnakların kavraması da çok bariz bir fark olmasa da daha iyi diyebilirim. Tırnakların kavramasını akışta değişik olmadan bir miktar artırmışlar yeni modellerde. Diğer parçalarda da ufak tefek makyajlar olabilir.

• Beğen

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
9.9 a şaşırmayın.Maşaya da şaşırmayın.1600 gr'lık bir maşa axon.Kadronun ağırlığı şuan için alınacak fiyata iyi.Ama yinede bu donanıma kadro ve maşa değişirse iyi olur.Beyaz Ritchey WCS boğaz çok hoşuma gitti.Çok dikkat çekici. :)

Güle güle kullanın.

• Beğen

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@warlocker

Corratec Revolution kadro yaklaşık 1250gr geliyor, yani benim kadrodan 400gr kadar daha hafif. Aslında 400gr büyük farklar yaratacak bir ağırlık değil, çok hafif bir lastik tercihiyle bile bu ağırlığı telafi etmek mümkün.

• Beğen
Tepkiler: İbrahimBAKAN

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@İbrahimBAKAN

teşekkürler, kadroyu tartmıştım, 18" lik Sedona 781, kadro kulağı üzerinde 1620gr gelmişti. Scott ve Trek gibi markaların medium olan üst modellerinin de 1600-1700 gr arası geliyor olmasını hesaba katarsak dediğiniz gibi kadro fiyat/hafiflik olarak çok iddalı. Ama bir Trek 8500 kadar sağlam olmayacağı da bir gerçek. Maşa dediğiniz gibi 1600gr geliyor ve uzaktan kilitleme aparatı 80gr.

• Beğen
Tepkiler: İbrahimBAKAN

Engin

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Scott
beyazın asaleti çok güzel ...seninde dediğin gibi ilk olarak maşada oynama olacak sanırım. yeni maşanla fotoğrafları bekliyoruz

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Slm Kardeş çok Güzel Beyaz Ata Benziyor Gerçekten.umarım Daha
Iyilerine Kazasız Binmekl Nasip Olur.iyi Forumlar...

• Beğen

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@deenna

Maşa dahil bir iki parça daha değişti. Sıkı durun forumun en iddalı 781 fotoları yakında geliyor :D

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
@meçhul

Bir arkadaşın tartım hatası sonucu aslında 10.2 gelen bisikleti 9.9 olarak ölçmüştük. Ama son değişen parçalarla 9.9 'a gerçekten indi. Daha hafif dağ bisikleti lastikleri ve sele borusu ile bir 600gr daha çalmak mümkün tabi ama şu an için ağırlık olarak çok fazla derdim yok, ilk önce kendimi hafifletmem lazım :)

Engin

Daimi Üye
Tepki
258
Bisiklet
Scott
@raven1442
fotoları görmeden maşanın markasını ve rengini tahmin ediyorum tekrar hayırlı olsun.

• Beğen

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Vayy cok guzel bir Sedona, yeni masada mavi logolu Fox olursa tam olur :)

• Beğen

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Fox geliyodur Fox.Güney abi arıyodun buldun galiba sonunda. Benimde aklımda beyaz bir kadro var bakalım nolcak.

• Beğen

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
Bisiklet cok güzel.güle güle pedallayın.Bişey sormak istiyorum.sanırım spacer kullanmıyorsunuz, maşanızın şaft borusu uzunluğu nedir? bende 781 var da 18 cm şaft boru uzunluğu olan bir maşa aldım.yarın elime geçiyor inş.spacerli veya spacersiz olarak kullanabilir miyim(önceki maşamın şaft borusu 18,5 tu).kullandığım spacer boyutu ise aşağıdaki resimdeki sağ üstteki spacerla aynıdır:

bilginiz var mıdır? tşk.

• Beğen