Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bendeki cube analog ve alacağım trek 6500 sizin yorumlarınız ?

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında CevdetBilge tarafından paylaşıldı.

1. CevdetBilge

CevdetBilge Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:

Frame - Alu Lite AMF 7005 RFR-Geometry
    Headset - FSA No.10 semi-integrated
    Handle Bar - Easton EA30 Lowriser Oversized
    Rear Derailer - Shimano SLX RD-M662 Shadow 9-speed
    Tyres - F/R - Schwalbe Smart Sam 2.25
    Saddle - Scape Active7
    Weight - 13,5 kg

baktığımda cube kadrosu güzel donanımı daha zayıf ama trek in donanımı daha iyi rengi eh işte arada kalıyor insan

Alpha Gold Aluminium w/semi-integrated head tube, formed down tube w/integrated gusset, formed top tube, monostay seatstay, forged dropouts w/rack & fender mounts, replaceable derailleur hangerFork:RockShox Reba RL w/Dual Air spring, remote lockout, rebound, alloy steerer, 100mm travelGears:Shimano SLX M660-10, 10 speed Shifters, Shimano Deore Front Mech, Shimano Deore XT M780 Shadow Rear Mech, Shimano M552, 42/32/24 Chainset, Shimano HG62-10 11-36, 10 speed Cassette

2. tarık akman

tarık akman Kıdemli Üye

Seviye:
    Trek görüntü olarak da daha güzel geldi bana. Ağırlık olarak da hafif olacağını düşünüyorum 13,5kg'dan. Bir de garanti boyutuna bakın. Cube ömür boyu garanti veriyor mu? Trek bildiğim kadarıyla veriyor.

CevdetBilge bunu beğendi.
    CevdetBilge

CevdetBilge Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    ilginize teşekkür ederim haklısınız trek in ömür boyu garantisi var cube den emin değilim onun da garantisini duymuştum ama muallak bir durum trek görüntüsü itibarı ile daha tok cube de kadrolarda fena değil slx i xt ye yükseltmiş olurum her ikisi de 2.el cube yi aldığım yakınım trek i bana getirecek ben de cube yi satacağım.Cube üzerinde ufak oynamalar yapıp devam edebilirim ama sizin de dikkatini çektiğiniz durumlardan dolayı trek daha cazip geldi teşekkür ederim