Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bende yeni başlayanlardanım :)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında vesile peker tarafından paylaşıldı.

1. vesile peker

vesile peker Yeni Üye

mrb arkadaşlar 22 yaşındayım bende bisiklet kullanmayı bilmeyenlerdenim :) ama artık biran önce öğrenıp zevkını çıkarmak istiyorum. Ama bisiklet hakkında bilgili değilim bana yardımcı olursanız sevinicem.Boyum 1.67 kilom 55. bisikleti daha cok parkta bahcede sürmek için istiyorum şimdiden teşekkürler

2. serkan kuyumcu

serkan kuyumcu Yeni Üye

aynı sorun bende de var..binmeyi biliyorum o ama ne alacağımı bilmiyorum açıkcası..o kadar çok model varki..

3. Batuhan Teomete

Batuhan Teomete Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba vesile eğer alacağın bisiklet için fiyat aralığı söylersen daha çok yardım alırsın ;)

4. Abdullah Hakkı

Abdullah Hakkı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    selamlar arkadaşım.

öncelikle fiyat aralığını belirlemelisin. daha sonra ne amaçla kullanacağını belirlemelisin. ikisini belirledikten sonra internetten veya direk olarak gidip bisiklet mağazalarından araştırma yapmalısın. zaten kafanda hemen bişeyler oluşacak ve en sonunda tercihlerin 4-5 tane modele inecektir. ondan sonrada foruma yollarsan herkes yardımcı olur. ama öncelikle yukarıdaki şeyleri belirlemelisin. veya forumu iyi takip edersen 2. el bölümündede çok iyi bisikletler bulabilirsin. fakat herşeyden önce binmeyi öğrenmek lazım. ve sana tavsiyem iyice öğrenmeye başlamadan trafiğe çıkmamandır.

eğer forumu takip ederseniz birçok konuda aydınlanırsınız. fakat bisikletforumda bilen abilerimize danışmadan bisiklet almamanız en doğrusu olacaktır. anladığım kadarıyla forumdada yenisiniz. hoşgeldiniz bu arada:D. bulunduğunuz yerde ankara. birçok bisikletciyle tanışma fırsatıda bulabilirsiniz.

5. vesile peker

vesile peker Yeni Üye

çok teşekkürler arkadaşlar. evet yeniyim herkese merhaba :) başlangış için 2. el düşünüyorum.Dediğiniz gibi bir araştırma yapıp size tekrar aktarırım. teşekkürler iyi akşamlar