Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bende istiyorum

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ergin tarafından paylaşıldı.

1. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    kadromu ayağa kaldırır kaldırmaz bende bir takıma girmek lisans çıkartmak sıkı antrenman yapmak belenme programları uygulamak ve yarışalra girmek istiyorum beni yönlendirebilirmisiniz yaşım daha küçük ama ben geç bile kaldığımı düşünüyorum

2. unlu

unlu Kıdemli Üye

Seviye:
    öyle bi kurs yeri veya eğitim kampı gibi bişey var mıdır ki bilen var mı izmir' de
    ("ergin" gerçi sen istanbul' dasın...)

3. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    farketmez hedeflerimi gerçekleştirmek için izmire gitmem gerekirse giderim

4. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Öyle bi kamp felan yok bildiğim kadarıyla ama düzgün antreman yapmak için kampa girmenede gerek yok bizler antremana çıkıyoruz sende gelirsin ama sende uzun uzun bisiklete binmeli öncelikle dayanıklılık ve güç kazanmaya çalışmalısın...

5. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    sık sık ümraniye-bostancı,ümraniye-kanlıca,ümraniye-kadıköy,ümraniye-üsküdar arası turluyorum ayrıca ümraniye-üsküdar arası turum her sabah ve her akşam gerçekleşmekte kendimi çevremdekilere göre dayanıklı ve güçlü hissediyorum ancak bir his daha var profestonel olmak için daha çok turlamam lazım çook ama artık sinirleniyorum hala kadromu kaldıramadım yaa

6. Sercan

Sercan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Profesyonel olman için turlaman yanlış bir defa. Profesyonellik sadece her yarışta kürsü yapmak da değildir bence. Olayın özünü, disiplinini iyi kavramak gerekir. Buna profesyonellik yerine, ''iyi bir yarışçı olma amacı'' desek daha iyi olur gibi. Bunun için ise turdan ziyade, güç antrenmanları yapmalısın. Belli bir tempoda/nabızda.

7. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    Profesyonel olman için turlaman yanlış bir defa. Profesyonellik sadece her yarışta kürsü yapmak da değildir bence. Olayın özünü, disiplinini iyi kavramak gerekir. Buna profesyonellik yerine, ''iyi bir yarışçı olma amacı'' desek daha iyi olur gibi. Bunun için ise turdan ziyade, güç antrenmanları yapmalısın. Belli bir tempoda/nabızda.[/quote]
    ümraniye-üsküdar mecburi tur oluyor ancak diğer saydıklarım gece arkadaşlarla çıktığımız belirli bir ortalama ile gittiğimiz antrenmanlar.kısacası şöyle izah ediyim YARIŞÇI OLMAK İSTİYORUM anladın sen onu:in:

8. Uğur Taşdemir

Uğur Taşdemir Bisikletkolik

Seviye:
    Noktalama işareti kullanarak yazı yazabilsen ne güzel olurdu...

9. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    şu an onu düzeltmek için uğraşıyorum,anlaşılmadığının farkındayım

10. Serkan TELYAKAR

Serkan TELYAKAR Bisikletkolik

Seviye:
    Ctesi günü 0216 343 03 76 nolu telefonu arayıp Atilla Bisiklet'ten pazar günü programını öğrenerek katılabilirsin.Eğer göz doldurursan Atilla Abi seni takıma çekecektir.Fakat gücünü yola ve mesafeye göre dengelemeyi unutma yani antremanda her atağın peşine kalkma!!!Madem yarışcı olmak istiyosun şansını dene!

11. ergin

ergin Forum Demirbaşı

Seviye:
    bu numarayı arayarak başka bir programa katılma izni alama mümkünmü programınıza göre işten izin almam gerekiyor yoksa sadece pazar günü içinmi geçerli eğer öyleyse çok üzülürüm çünkü daha kadromu kaldıramadım