Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı bench press güvenlik , polar ft60 sntreman saati , power hooks , squat ,

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında fulham tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fulham

fulham Forum Demirbaşı

Adı:
    Mustafa
    Seviye:
    tek başına antreman yapmanın zorluğunu bilirsiniz.
    bench press, incline bench press ,squat yaparken ağırlığın altında kalmayı kimse istemez. bu ürün. bench press, squat ve incline bench press için kolaylıkla ayarlanabilen yüksekliği . 2.5 mm profil et kalınlığı ile kendinizi güvende hissetmeniz için. bir çift.

Adanadayım

100 tl

not:ürün bir çift gri yanlara konulan aletlerdir. siyah olan resmi ürün anlaşılsın diye ekledim.

---------------

Polar Ft60 Antreman Saati (Egzersiz tutkunu kişiler için)

Kullanımı çok rahat olan Kumaş (wearlink) polar göğüs bandı ve ücretli olarak satılan flowlink verileri bilgisayara yükleme aleti ile birlikte.

ürün faturalı,garantilidir. finspordan aldım.ekranı çizilmemesi için abd den getirttiğim şeffaf bişey kaplı ekran üzeri. saatin içi beyaz renk ve ışıklı.
    Haftalık Antrenman Programı için

500 tl

Egzersiz tutkunu kişiler için – STAR Antrenman Programı ne kadar ve ne yoğunlukta egzersiz yapmanız gerektiğini belirler.

* Kişisel hedeflerinize dayalı bir antrenman programı oluşturur ve yeni haftalık antrenman hedefleri belirler
    * Yaptığınız egzersizin etkisi ile ilgili geri bildirimde bulunur
    * Polar Fitness testi, dinlenme sırasında aerobik egzersiz seviyenizi ölçer ve ilerleme durumunuzu bildirir
    * Birlikte verilen Polar FlowLink®, antrenman verilerinizi www.polarpersonaltrainer.com adresindeki çevrimiçi antrenman günlüğünüze kolayca aktarmanıza olanak sağlar

tüm özelliklerini linkte görebilirsiniz.

http://www.polar.fi/tr/urunler/kondisyonunuzu_gelistirin/fitness_crosstraining/ft60

---------------------

Power Hooks dambıl çalışmalarınızı kolaylaştıracak bir ürün.

Abd'den aldığım dumbell power hooks satıyorum.
    bu alet ile Ağır dambulları bara asıyorsunuz.. yerden almak zorunda kalmıyorsunuz. ve yine yere bırakmak zorunda kalmıyorsunuz. gücünüz tükendiği anda bara asması çok kolay.

2 adet, (bir çift)
    120 tl

http://i420.photobucket.com/albums/pp281/redondo01/225_1.jpg[img]

[img]http://i420.photobucket.com/albums/pp281/redondo01/20062010057.jpg

---------------------

ağırlık istasyonunda kullanmak için aparat. istasyonla kullanmıştım.

silindirin dönme özelliği var.

zinciriyle beraber

sıfırından farksız

50 tl

----------------

squat yaparken barın boyuna olan baskısını önlemek için

bu ürün Amerika'dan
    bara kolayca takıp çıkarıyorsunuz.
    normalde boynunuza barın yaptığı baskıyı tüm omuza yayıyor ve squat hareketini problemsiz yapmanızı sağlıyor.

100 tl
    Adanadayım

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.