Ben ve bebişim

Scudo

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
bence bisikletinden utanma:D markası cannus diye...
ne olursa olsun öncelikle bisikletini göstrecek resimler ekle. burası yonja değil:D

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@nazz

nazcım hiç özürdilenecek birşey yok . sen kusurabakma alışmışız bu sayfada ön planda bisket görmeye hani sen ben ve bebişim demişsinya o bakımdan yoksa biraz daha ben olmuş
başka birşeyden değil . en güzel bisiklet senin kisi bebişindir .
tekrar güle güle kullan kask ve eldiveni i unutma lütfen

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
bir kızın bisiklet sürmesi bizim buralara pek normal sayılmıyor onun için ilk görüşte baya bir şaşırdım !
aslında biraz daha ürünü ön plana çıkarsak fena olmaz (yani bisileti) gördüğümkadarıylada fena değil Allah kazasız belasız kullanmak nasibeylesin

• Beğen
Tepkiler: nazz

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Herkesin bisikleti güzeldir. Sen onu seviyorsan başkalarının görüşleri önemli değil. Ama yinede bisikleti profilden yakın çekim bir görseydik fena olmazdı :) Kazasız sürüşler dilerim.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Güle güle kullanman dileğimle.Bu Aile öyle bir aile ki buraya giren birtürlü çıkamıyor.Denge sorununu aştıkğınıza göre siz güzel insanı soluklu seyirlerde görmek isteriz.Kazasız sürüşler.
Yüregim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
selam naz antalyanın neresinden ben yazları antalyaya geliyorum bisikletimde var tanışalım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
konunun adı ben ve bebişim ama sadece sizi görüyoruz lütfen konunun adını değiştiriniz :D şaka bir yana bu bisikletin markası ne ?markası ne olursa olsun kazasız belesız sürüşler dilerken eğer kaza bela olursa kendinize bir zarar gelmemesi için kask,eldiven,gözlük eğer DH sürecekseniz Fullface bir cross kaskı öneriyorum ve yine DH süracekseniz birde dizlik ve dirseklik öneriyorum sanırım bunlar bisikelte başlamak için yeterli olur :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@EMREEDE

DH yaparken cross motorlarda kullanılan kasklar kullanılmıyormuydu yoksa benmi yanlış biliyorum !!!

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@gurkankas

Evet Gürkancım ama biraz daha eğitim almış kendini bu spora adamış proföyonel bisikletcilerin sürüş tarzında bu türkasklar kulanım amacına daha uygun olarak tercih ediliyor..

Umarız sevgili Naz' da bu seviyelerde bisiklet sürücüsü olur .. ama bence xc tarzında ki full face kaskların her türü amatör bisiklet sürüşlerinde kullanılmasının bir sakıncası yok, sadece fiyatları çok yüksek 300 ytl civarından başalıyor..

Şimdilik sevgili Naz için inşallah daha iyi bir bisiklet ,kask ,eldiven, gözlük yeterli görülüyor

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bisikletiniz hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: kalkmazdüşmez