Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ben geldim! :) ama yardım istiyorum..

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Evrim Ergin tarafından paylaşıldı.

1. Evrim Ergin

Evrim Ergin Üye

Seviye:
    herkese selam..
    86 istanbul doğumluyum
    bostancıda oturuyorum..
    ışık üni. bilg. müh. bölümünde öğrenciyim..
    19 mayıs salı günü sedona borla 2009 almayı planlıyorum..
    açıkcası yaptığım araştırmalar sonucu borla ve 711 v versiyonları arasında kararsız kaldım arada 50$ gibi bi fark var.. ancak borla bana yeter boşuna 50$ daha vermeye gerek yok gibi geldi :)
    hem kadroları aynı olduğuna göre(resimlerden gördüğüm kadarıyla aynılar) ilerde bir iyileştirme yapmayı düşünürsem bunu borla üzerinde de yapabilirim..
    yine de bu konuda söylemek istedikleriniz varsa duymak da isterim.. bütçem 350-400$
    bir de bu bisikletlerin sağlamlıklarını merak ediyorum hoplayıp zıplamaya ne kadar dayanırlar? kullanan arkadaşlar varsa fikirlerini belirtsinler lütfen..

borla ve 711 arasında çok büyük bir fark var mı? kullanımımı etkiler mi?

2. olcaybatu

olcaybatu Üye

Seviye:
    bildiğim kadarıyla hoplayıp zıplamaya uygun bir velespit... ama mutlaka disk fren uyumlu olsun. yoksa ileride tüh dersin... hem arka hem öne disk takılabilecek gibi olsun. bide eğer fren düşünürsen www.gatorbrake.com dan cok uygun fiyata hidrolik fren alabilirsin. bende 6 pistonlusu var süper......
    sen aklına yatan bisikleti al gerisi önemli değil zaten... şimdiden hayırlı olsun...

Evrim Ergin bunu beğendi.
  3. Evrim Ergin

Evrim Ergin Üye

Seviye:
    bir şeyler yazma zahmetine girdiğin için teşekkür ederim :)

4. Koray Altıntaş

Koray Altıntaş Kıdemli Üye

Seviye:
    borla ile 711 arasında cok fark yok gibi gorunsede var,en barizi borla 21 711 ise 24 vites,kadro olarak tabikide aynı kadroyu kullanıyorlar fakat uzerınde kullanılan aktarım organlarında farklar var,yani üzerinde ileride değişiklik yapıcam diyorsan 711 çok daha elverişli borlaya göre.
    Bu farklar haliyle kullanımı olumlu yonde etkiliyorlar.
    Hareket konusuna gelincede şimdi ne kadar abartıcağın senın kılonla ilgili konular var sonucta bu bisikletler xc kadroya sahip bu performansa yonelik amaçla yapılmışlar bunu düşünerek te araştırmanı tavsiye ederim.

Evrim Ergin bunu beğendi.
  5. Evrim Ergin

Evrim Ergin Üye

Seviye:
    çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için..
    salıya kadar zamanım var, araştırmaya devam ediyorum zaten :)
    borla mı 711 v mi bakalım ne olacak son karar :)

6. Okan Bozkurt

Okan Bozkurt Kıdemli Üye

Seviye:
    ben 711 almanızı öneririm, kron xc 500' e de bakabilirsiniz.

7. deltaumut

deltaumut Misafir

kardeş senin aldığın sahibinden.comdan bak bisiklet sedona biliyorum nekadara alıon sen.geotech team var bende satıyorum sen sahibinden.comdan bak resimlerine..bak bisiklet ciddi anlamda konuşuyorum çok temizdir...eğer alırsan baya indirimim olcak sana ..bisiklet çok temizdir...çünkü bende yeni aldım az kullandımm..sen sitedeki fiyata bakma,ben sana indirim yaparım yeterki sen al..valla ben sıfırını iki buçuğa mal oldu..sana bişeler yaparım kardes bak bisiklet senin tam istediğin gibi bence..özellikleri ise:ben yinede yazıom sen de sitedeki resimlerden görürsün:geotech team kadro-rockshot dart3 ayarlı martisör-dişli,vites kolu,ön ve arka göbek deoredir.aynakol xtdir..zincir,ön ve arka vites xtrdir..hidro:tektrodur..bisikletin parçalarını bi hevesle dizdim simdide satıom...çok temiizdir.toplama...2-3 ay kullandım fazla kullanmadım....msnem:delta_umut_178@hotmail.com,tel:0446753180....

8. deltaumut

deltaumut Misafir

senin bence çok büyük bir fırsat kardes.........

9. Zeki Günaydın

Zeki Günaydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    ilk mesaj tarihine bakıırsa bisiklet alınmış ve çoktaaan eskimiştir :):):)

10. Murat İçlek

Murat İçlek Bisikletkolik

Seviye:
    500-550 tl arasında bısıklet arıyan bırıne xt ve xtr donanımlı bısıklet satmayı dusunuyorsun kac para satcagınız bısıkletın fıyatı merak ettım ve lınkını koyabılırsenız sevınırım

11. Murat İçlek

Murat İçlek Bisikletkolik

Seviye:
    hıc farketmemısım tarıhı dırek deltaumut arkadasımızın sattıgı bısıklet dıkkatımı cekdı :D Sızcede bı acayıplık yokmu