Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ben de Siirtten

Konu, 'Doğu ve G.doğu An.Bölgesi' kısmında Mehmet Atalay tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Atalay

Mehmet Atalay Yeni Üye

Seviye:
    Son zamanlarım da olsa siteye üye olduğum yerden merhaba demek istedim

İki tekerleği olan her türlü vasıtanın kullanıcısı ve meraklısıyım. Son bir kaç senedir motosiklet sahibiyim

En eski alışkanlığım ve hastalığım bisiklete tekrar dönüş yapmak ve ayrı kalmak istemediğimi artık iyice farketmiş bulunmaktayım

Aklımda SLR almak var başlangıç olarak yada elimde çok eskilerden kalma bir yol bisikleti var hala sağlam mı onu bile bilmiyorum belki onu alır kadro güzel durumdaysa parçalarını toplarım

Tabiki bu konuda sizlerden de teknik ve fikri destek almam gerekecek

En güzel ve yararlı konulara açılmak dileğiyle şimdiden hoşbulduk

Tolga Ayla bunu beğendi.
  2. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Bence eski kadronu orta malzelerle toparla düşük masrafla.. Biz gez dolaş eksikliklerini gör.. yaza doğru yeni modeller çıkınca slr fiyatı biraz daha düşer;)

3. Mehmet Atalay

Mehmet Atalay Yeni Üye

Seviye:
    şimdi eski kadronun durumunu net olarak bi açıklığa kavuşturabilirsem onun üzerinden gidebilirim, tabi dediğim gibi net bir bilgim yok o konuda şu an ben kullanmıyorum çünkü

yazın fiyat indirimi konusunda sıkıntım yok, aslında yaza kadar beklemek istemiyorum. o kadar zamanı kayıp geçiremem... siirtte olduğuma bakmayın burada martın 15inden sonra her türlü bisiklet sezonu açılır

bugün yarın eski kadro ile ilgili net bilgiler elime ulaşır, boyum 176 falanken o bisikleti rahatlıkla kullanabiliyordum, şimdi 182 ve kilom yakaşık 18 kilo kadar fazla...

bakalım artık bir karar verecem ve oradan devam edecem durmamam lazım

4. AydınGünaydın

AydınGünaydın Bisikletkolik

Seviye:
    Hoş geldiniz aramıza. siirtten bize güzel kareler paylaşırsınız artık. saygılar

5. Mehmet Atalay

Mehmet Atalay Yeni Üye

Seviye:
    tabiki ne demek
    aslında motosikletimle (Suzuki SV650s, K4) burada bir çok kere civarları gezdim onu sattıktan sonra iki teker tutkum azalmadan devam ediyor bisikletle hiç yoksa basit turlar atabilirim diye düşünüyorum 30-40 km lik

fotoğraf çekersem yükleme de yaparım

6. bianchiultra

bianchiultra Bisikletkolik

Seviye:
    bende siirtten mehmet bey sonunda küçücük siirtten bnm gibi bisikletçi il e karşılaşabildim