Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ben Ahmet Latif Opak 520 km 9 gün 2 kişi Sayamadığım kadar "Hello"Antalya-Mersin Turu

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında hasim_hakli tarafından paylaşıldı.

1. hasim_hakli

hasim_hakli Aktif Üye

Seviye:
    Latif abimizin bu yıl ki akdeniz turundan bazı fotoğrafları Latif abimizin izniyle sizlerle paylaşıyorum. Yol maceraları ve diğer resimler daha sonra gelecek. Ama Yol maceralarından bir tanesini hemen anlatmam lazım. Latif abi ve arkadaşı Cevat Özbek turları esnasında yanlarından geçen araçlar tarafından sürekli selam almışlar. Hello-Hello, Hello-Hello, Hello-Hello, Hello-Hello... ve Latif abi anlatmaya şöyle devam etti;
    Bi ara yüksekçe bi tepeye tırmandık. İn-cin top oynuyo, Cevat'la kısa bi mola verelim dedik. Yolun alt tarafı uçurum. Bariyer mariyer yok. Kayalık. Üst tarafında bi mezarlık vardı. Mezarlık tarafından gelen bir "Helloooooo" sesi duydum. Cevat'a baktım oda aynı sesi duymuş Hellooooooo, :25: Helloooooo :D Sonra Cevata sordum ya Cevat niye Merhaba demiyo bunlar da Hello diyolar? :D :D :D Hemen topukladık :vroam: Hiç durmadık. :D

İşte fotolardan bazıları...
    Devamı gelecek.

[​IMG][/QUOTE]

2. lato

lato Misafir

majesty kardeşim önce çok teşekkür ediyorum.resimlerin burada yayınlanmasına yardımcı olduğun için. senelerdir yaptığımız turların ve bu turlara ait resimleri hep yayınlamak istemişimdir. 9 yıldır cevat özbek arkadaşımla beraber yurdumuzu dolaşıyoruz.. çanakkale asos'tan mersine kadar olan sahilimizi pedallamış durumdayız cevat şuan 58 ben ise 59 yaşındayım.ama inanınıki pedal bastıkça yaşantımız buna bağlı olarakta yaşımızda değişti tabbiiki... geçen yıl antalyadan izmire kadar pedal bastık 718 km lik bir turdu. Bu yıl ise antalyadan-antakya ya gitmeyi planlamıştık..ancak torosları iyi hesaplayamadığımızdan dolayı mersinde turu bitirmek zorunda kaldık.çok çetin bir doğa yapısı var.bu tur esnasında çekilmiş 600 adet resim var.inşallah onlarında bir kısmınızı paylaşırız.. Ben Ahmet Latif Opak forumdaki üyelik adım,, LATO,, Tekrar Majesty Haşim kardeşime teşekkür ediyor ve bütün bisiklet sever arkadaşlarıma iyi pedallar ve esenlikler diliyorum...

Mhmt_EMR, enkidu, Quietus ve 11 kişi daha bunu beğendi.
  3. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Güzel memeleketimizde yapılan gezinin gelecek fotolarını bekliyoruz...
    Neden Türkler böyle.Neden bisiklete tamtakır binenleri görünce turist gibi davranıyorlar hala anlayamadım.Hele bir de Türk olduğunuzu anlarlarsa bu kez uzaylı gibi hissetiriyorlar adama...

hasim_hakli bunu beğendi.
  4. simplonmurat

simplonmurat Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat ALTINCAN
    Bisiklet:
    Simplon
    Seviye:
    tebrikler.

5. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Abiler harikasınız ya, vallaha helal olsun. Ama üç beş fotoğrafla doymayız biz haberiniz ola. Devamlarını da istiyoruz. Allah kaza bela vermesin...

Adaşım ( majesty ), fotoğrafları yüklerken 1024*673 değilde 640*480 boyutunda yüklersen daha uygun olacaktır ;)

Biz mahalle aralarında veya sahilde de çok duyuyoruz " hello hello " diye bağıranları. Sizinkiler gayet normal :rolleyes:

6. hasim_hakli

hasim_hakli Aktif Üye

Seviye:
    Ne demek Latif abi lafı mı olur.... İmrenerek dinliyorum senin tur maceralarını...:D :in: Bu güne kadar gün yüzüne çıkmamış turlarını arkadaşlarla paylaşırız inş.

Devamı gelecek adaşım.
    Bende 15.4" ekran var cuk oturdu resimler ama haklısın diğer monitörler için biraz daha küçültürüm bundan sonra resimleri.
    Yav o mahalledeki hellolar tamam da mezarlıktakiler biraz anormal. :D
    mezarlıktan ses gelmiş hello diye :D hiç kimsecikler de yoktu etrafta diyor Latif abi. Dağın başı...:D

7. AydınGünaydın

AydınGünaydın Bisikletkolik

Seviye:
    tbr edrrim sizleri ve tskler böyle güzel anlarınızı bizimle paylaştığınız için...

8. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Birisi uzaktan görüp bizim abileri bağırmıştır. Zaten dağın başı, yankı yapmıştır kesin :rolleyes: Ama yine de çok fıst fıst fıst lık bir durum :D Ehüehe !

9. beyzade1978

beyzade1978 Aktif Üye

Seviye:
    sevgili kuzenim, yahu bizim burdaki mezarlıklardan bile her akşam hello sesleri geliyo ama senden bi hello sesi duyamaz olduk,hayatta olduğuna sevindim:D

10. Emir Yüksel

Emir Yüksel Aktif Üye

Seviye:
    tebrik ediyorum....
    umamrım gelecekte herkes sizin gibi, olamasa bile, olmayı ister..
    ülkemiz o zaman medeniyetler seviyesinin üstüne çıkar.:in:

11. hasim_hakli

hasim_hakli Aktif Üye

Seviye:
    Hello :D :D :D

12. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    abi resimleri güncelleyebilirmisin? görünmüyorda çok merak ettim.

13. hasim_hakli

hasim_hakli Aktif Üye

Seviye:
    Ender Hocam boyutları büyük diye kaldırmıştı. Yeniden boyutlandırıp bana gönder ben güncellerim demişti. Daha bakamadı galiba ben yinede yeni boyutlandırılmış resimleri koyuyorum. Ender hocam daha sonra eski yerlerine koyar diye tahmin ediyorum.

14. lato

lato Misafir

hayko kardeşim resimleri 2.sayfada görebilirsin lato

15. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Böyle güzel bir tur yaptığınız ve bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

16. beyzade1978

beyzade1978 Aktif Üye

Seviye:
    Sevgili Latif bey, fotolardan inanılmaz zevk aldım,umarım bu performansınız kendini yaşlı hissedip elini eteğini spordan hayattan çekenlere iyi bi ders olur :)) Sevgili kuzen Haşim latif bey adına bu güzel resimleri paylaştığın için teşekkür ederim

17. İrfan Aşıroğlu

İrfan Aşıroğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Merhaba haşim kardeşim boyle uzun yol bınıcı arkadaslar olursa bende katılırım.Bilgın olsun