Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belimin Agrisi

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında onur güneş tarafından paylaşıldı.

1. onur güneş

onur güneş Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bugun arkadasla sakalasirken cocuk ustume dustu belim egilince filan agriyor simdi dinlendiriyorum dik ve yatarak kremde surduk yarina gecmese doktora gidicem 3 haftadir hertarafimi sakatladim bir kere bisiklet dususu hertarafim soyuldj hafta sonu yine dusus kalcami vurdum ilk gun baya agridi hatta pazarteside baya agriyordu bisiklete bindim gecti :) Belimde egilince agrimasa binicem gidicemde baya agriyor tahminim incilme tarzi birsey olmustur sormak istedigim sizin basiniza boyle bir durum geldi mi?

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Efecan UZUN

Efecan UZUN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Bel ağrısı bir çok sebepten olabilir . Belki bir yel vardı ve arkadaşınızın atladığı an saplandı , belki o an ani bir hareketle böbrek harekete geçti vs. bende yağmur altında kaldım iki gün sonra sabaha karşı tam bisiklete bincem ayağı kaldırdım ve yel sancısı güüm :D o sancıyla yere yığıldım iki gün evden çıkamadım. Bence benim gibi direnmeyin bir doktora görünün eğer sert bir ağrıysa böbrek ağrısı bile olabilir allah korusun . Çok çok geçmiş olsun buara.

3. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Bişey olmaz ciddi birşey olsa acıdan duramazsın. itiş kakış esnasından böyle şeyler olur.