Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

belgrat turu kalkış saati hakkında düzeltme...

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında enver avcı tarafından paylaşıldı.

1. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Slm arkadaşlar,
    25 nisan Pazar günü düzenlemeyi planladığım bir Belgrat turuna katılım için desteğinizi bekliyorum..
    Beşiktaş iskelesinden saat 9:30’da start alacağımız turu ara ara hızlanarak fakat dikkatli ve araç-yaya güvenliğini tehlikeye atmadan Belgrat a kadar sürdürmeyi planlıyorum.sahil hattından çayır başı Bahçeköy istikametinden Belgrat a gireceğimiz turumuzda arkadaşların yanlarına almaları gereken herhangi bir yiyecek içecek malzemesine gerek yok.yolda içmeniz için su almanız yeterli.tabi gerekli olabilecek teçhizatı da unutmayalım.kask olmazsa olmaz değil ama olursa daha da mutlu oluruz.ekip olarak daha profesyonel görünmek ve dikkate alınmak için bu önemli.yeme içme olayına gelince Cuma gününe kadar katılım için bilgi veren arkadaşların sayısına göre et,sucuk ve adana dürüm hazırlanacak(dürümler hacı ustadan ve kimsenin cebi yanmayacak  ) katılımın ortalama 20-30 kişi kadar olmasını temenni ediyorum.bu turu düzenlememin daha farklı bir sebebi de var.bu sebeple ne kadar kalabalık olursak o kadar iyi olacak projem için.konuyu da yemeklerimizi yerken ormanda konuşup anlatacağım ve eminim ki kimsenin hayır diyemeyeceği bir teklif olacak.bisiklete gönül veren,bisikletini daima hayatının bir parçası olarak gören tüm arkadaşlar davetlidir.yakın çevrenizdeki bisiklet sevdalısı arkadaşları da kolunuza takıp getirebilirsiniz.siz gelemiyorsanız bile arkadaşlarınızı yönlendirebilirsiniz.başta da söylediğim gibi ara ara hızlanacağımızdan performansı güçlü olmayan arkadaşlar yolda hem kendilerini zorlar hem de diğer arkadaşları kendisini beklemeye mecbur bırakır.lütfen bu uyarımı dikkate alın.kısaca kelle başı yapacağınız masrafa geleyim.köfte,sucuk,içecek,ekmek ve salata malzemesi için ortalama adam başı tutar 15 lirayı geçmeyecek.jest yapıp yanında tatlı getirmek isteyen olursa da hayır demeyiz yani.hatta duacısı oluruz  bu fiyata tıka basa yemek vaat etmiyorum.adam başı 4köfte 2-3 parça acılı sucuk şeklinde olacak.yok derseniz ki ‘’kardeşim ben gerçek mangal keyfi yapmak istiyorum,ince bonfile veya biftek istiyorum’’ o zaman da ortalama 20 lira gibi bir meblağ çıkar.etleri (inanın bana bir çok kasap bunu yapıyor.)metro grossmarketden faturası ile alıp 2 gün bahatlı yağda marine ederek dinlendirerek gerçek mangal keyfi yaşatıcam.dediğim gibi yemek ziyafetinden çok kafamdaki düşünceleri anlatmak istediğim bir tur olacak.diğer gruplarında yağtığı gibi telsiz sistemi ile ön ve arka ekip liderleri iletişim halinde olacak. Ayrıca tek ricam(zorunlu değil ama lütfen özen) kask,eldiven ve profesyonel bisikletçiye yakışır spor kıyafet.illa markalı bisiklet taytları gibi şeyler olması önemli değil.ama paçoz gibi de gitmeyelim.katılım için Cuma akşamına kadar bilgi vermenizi rica ediyorum.e-mail adreslerini ve cep numaralarınızıda eklerseniz sevinirim.yeterli sayıya ulaşamamız halinde gerekli bilgi herkese verilecek.sizin de önerileriniz varsa tur hakkında seve seve yardımda bulunmak isterim.ayrıca son bişey ;herkes tur gününe kadar aklında dikkate alınabilecek bir grup ismi düşünsün.bunuda yeterli sayıya ulaşmamız halinde oylama ile karar vericez.lütfen bu mesajı arkadaşlarınıza da iletin..
    Hepinize bol pedallı günler dilerim.
    Saygılarımla….

ENVER AVCI
    enverav@gmail.com
    envci@hotmail.com
    0533 491 70 59
    Enver avcı (face book)

beynelmilel bunu beğendi.