Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belgrad ve Sarıyer'de Patika Gezileri İçin Ekip Arıyorum

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında kerembasaran tarafından paylaşıldı.

1. kerembasaran

kerembasaran Aktif Üye

Seviye:
    Herkese Selam,

Belgrad'ta patikalarda derelerde dağlarda tepelerde biraz teknik sürüş yapabilen arkadaşlarla gezilere katılmak istiyorum. Teknik sürüşten kastım çok birşey değil, sadece patikalarda falan korkmadan hızlı gitmek, kötü yollara sapmaktan keyif almak, ikide bir bisikletten inmemek.

Kendim 5-6 senedir bisiklete biniyorum ama en çok haftada bir vakit bulabiliyorum. Yine de macera yarışlarına ve turlara katıldım, tecrübeli sayılırım. Birkaç saatlik sürüşleri çıkaracak kadar da kondisyonum var sanırım. Hoş 2 aydır hiç spor yapmadım :)

Haber bekliyorum. Özellikle yarın (27 Mart Pazar) için.

2. uğur yılmaz

uğur yılmaz Bisikletkolik

Seviye:
    Tam benim aradığım şeyi sen de arıyormuşsun ama benim bisiklet şu an parça bekliyor. Haftaya ayaklandırabilirsem belgradda her zaman uçuşa hazırım :)

3. Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Ömer Faruk MUMCUOĞLU Onursal Üye

Adı:
    Ömer Faruk Mumcuoğlu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bir kaç aya katılırım sizlere

4. ali kıran

ali kıran Üye

Seviye:
    merhaba ben de benzer yolun yolcusuyum.Genelde belgrad, emirgan korusu ya da bahçeşehir yurdununu hemen aşağısında patikadan tırmanıyorum.Bu civarlarda turlayan uygun bir ekip varsa katılabilirim

5. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    sıkı offroadlar vardır içerlerde ,artık mtb çatala geçtiğimiz için offroadlar bitti.....
    size keyifli offroadlar....

6. cruphasulie

cruphasulie Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bende Çekmeköy'de aynı arayış içerisindeyim. Tek başına gidiyorum, parkura, antremana. Teknik sorundu, lastikti, sakatlıktı, acil durumdu, insandışılara rast gelme vs,vs bunlar tabi tek kişi olunca, riski artan, sonuçları kötüleşen bir durumlar.
    Belgrad'da da Çekmeköy'de de süren yok mu başka? Hayır tabiki bir sürü ekip var. Fakat forumda bu tarz ekiplerin duyurusu paylaşımı artık fazla yok, eski kemikleşmiş tayfalar farklı şekilde haberleşiyor.

Kudret abi, offroad zamanlarını hatırla, bunları yapmamak için bahanen çatalsa, bulalım alalım senin eski maşayı geri...

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  7. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    valla offroad tamamiyle bitti ....çünki offroadda kompenantların eskime payı daha fazla karbon bisiklet kullanırsan bu iş böyle parçalar pahalı benim offroada girmem için devletin bana bedava kredi vermesi lazım .....
    slx ayna kol 300 ytl ruble 180 ytl zincir 40 ytl benim üç parçam bi bisiklet parası etmekte 5250 ytl kaç adet bisiklet alırsın 850 ytl den düşün artık sen gerisini ..ha scale limitedden bahsetmiyorum 8 kilo 300 gram bisikletten 16.000 ytl verirsin kompenantlara nefesin yetmez ..... yalnız 8 kilo bisiklet ile kaslar gelişirmi işte ondan şüpheliyim prolar nasıl çalışıyor baktım 10 kilo bisiklet ile antreman yapıyorlar ondan sonra amcalar 8 kiloya geçiyorlar tabi bir hafta sonra adam o 8 kiloya geçince kimse tutamıyor onu....

8. cruphasulie

cruphasulie Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kudret abi daha fazla ekipman yükseltme yoksa bugün ''araziye sokmam eskir''
    diyorsun yarın ''duvara astım indirirsem eskir'' diyeceksin. Sakınma hali bir
    başlarsa sonu kötü.

Kudret abi, ben karar aldım, daha önce aldıklarım bir yana, deore'nin üzeri
    ekipmana artık harcama yapmıyorum. Altındakilere de yapmıyorum o başka
    mevzu :). Diğer ekipmanlarda da ikinci el ve bol çiziklilere bakıyorum.
    Sonuç olarak sakınmıyorsun, istediğin gibi dağa taşa vuruyorsun :)

Barış Kılınç bunu beğendi.