Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belgrad turu

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında inndream tarafından paylaşıldı.

1. inndream

inndream Aktif Üye

Adı:
    akif
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Evet arkadaşlar şehirimi tur olduğu için çok fazla anlatılacak bir şey yok aslında sabah erken saatte metro ile yenikapıdan hacıosmana gittik ordan turumuzu geçekleştirdikten sonra bisikletler ile eve dönüş sizleri resimler ve gopro kayıtları ile başbaşa bırakıyorum unutmadan belirtmek isterim ki birdaha sabır taşınız zayıf ise haftasonu belgrada gitmeyin :) piknikciler resmen korkulu ruyaydı :( yahu kardeşim hadi mangalı bir şekilde anlarım pikniğin olmazsa olmazıdır da yüksek gerilime kapılmış gibi son seste tepinmek nedir yaaaa :mad: aklımdayken soyliyeyim salı gün yani 19 mayısta yenikapıdan feribot ile yalovaya gideceğiz oradan şelaleler ve fıstık çamları olan bir rotamızı takip ederek mudanya aynı gün akşamı geri dönüş günübirlik yani ;) gelmek isteyenler davetlidir yaklaşık 80 km uzun tur antrenmanları için faydalı olacaktır ;) gelelim foto ve video kayıtlarına

Heeer birde o toraklı çamurlu yollarda içimizde birde yol bisikleti vardı helal olsun mesut hocama :)

Windows mobile de redim yükleme sorunu yaşıyorum :'( :( akşam eve gittiğimde de resimleri yukleyeceğim arkadaşlar ;)

dodobir, Silmarillia ve emre gerçek bunu beğendi.
  2. mersault

mersault Kıdemli Üye

Adı:
    İlhan G.
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Süper görünüyor herşey. Pedallamaya yeni başlayan biri olarak epey motive oldum. :)

3. Silmarillia

Silmarillia Forum Demirbaşı

Seviye:
    hahahha tam soracaktım @ERSN PK ile mi gittiniz diye gördüm vidyoda :) Nefis bir macera olmuş.

ERSN PK bunu beğendi.