Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

belgrad ormanı pikniği

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında ahmetkomurcuoglu tarafından paylaşıldı.

1. ahmetkomurcuoglu

ahmetkomurcuoglu Yeni Üye

Seviye:
    her sene yaptığımız belgrad ormanı pikniği gününü iple çekiyorum..boğaz yollarında 100 bisikletin geçişi harika oluyor..bu avrupai görüntüyü halk da hayranlıkla seyrediyor..

yine bir kaç gün önceden gazetelerden haber verilirse,yeni yeni arkadaşların da bize katılacağını tahmin ediyorum..zira 2 sene önce ben de bu geziyi,gazeteden okuyup aranıza katılmıştım..tadı hala damağımdadır..

hoşçakalın..

Mehmet Akif MALKOC bunu beğendi.
  2. Mehmet Akif MALKOC

Mehmet Akif MALKOC Forum Bağımlısı

Seviye:
    Valla havalar biraz daha ısınsın GOPedal'ın geleneksel belgrat gezileri başlar.. :) sizleride aramızda görmekten gurur duyarız..

ahmetkomurcuoglu bunu beğendi.
  3. haceli yılmaz

haceli yılmaz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Selamlar Ahmet Abİ Bİz Her Hafta Belgrata Gİdİyoruz Nerdeyse Sİzİnde Katilmanizi İsterİz Belgiratin Tadi Ayridir Evet Bİsİklet Guruplarini GÖrÜnce İnsannar Hayretler İÇİnde İzlİyo Buda Hepİmİzİn HoŞuna Gİdİyo Sanirsam Kendİnİze İİ Bakin Bİzde Beklerİz

4. ponteg

ponteg Yeni Üye

Bende katılabilirim bilgilendirme yapılırsa.

5. Uğur Demirtaş

Uğur Demirtaş Kıdemli Üye

Seviye:
    Turlar için ayrıca başlık açılıyor mu yoksa rutin olanlara gerek görül müyüor mu?

6. Uğur Demirtaş

Seviye:
    Ö.M atamıyorum maalesef.Bu 50 yi doldurma işini de anlayabilmiş değilim.
    Aleyküm Selam Mehmet Akif kardeş.. Kocamustafapaşa'dayım..

7. Mehmet Akif MALKOC

Mehmet Akif MALKOC Forum Bağımlısı

Seviye:
    Problem değil anladım :) Pek uzak değiliz.Turlarımıza bekleriz..
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=47645

Uğur Demirtaş ve ahmetkomurcuoglu bunu beğendi.
  8. Uğur Demirtaş

Seviye:
    Tamam inşallah..187 doğalgaz acilde vardiyalı çalışıyorum.Hafta tatilim salı-çarşamba olduğu için hafta sonu turlarına vardiyam uydukça katılmak isterim.saygılar..

9. ahmetkomurcuoglu

Seviye:
    henüz,belgrad pikniği için erken galiba..baksanıza havaya..yakında bir tarih verilir herhalde..

10. ahmetkomurcuoglu

Seviye:
    merhaba haceli bey..ben de her hafta sizlerle gelmek isterim ama haftasonları,derneğimizle aç hayvanları doyurmakla meşgulüz..ama,bilmem hiç geldiniz mi? her sene ilkbaharda yapılan belgrad pikniğini çok özlüyorum..o,senede bir oluyor ama tam oluyor..en hoşuma giden yanlarından birisi de,boğaziçinde,fransız bisiklet turlarını hatırlatan,100 bisikletlinin yanyana geçişleri..adeta,"Türkiye'de de böyle şeyler olabiliyor mu" dedirten bir manzara..işte bu havası için,senede bir de olsa,bu boğaziçi turuna katılma tarihini kaçırmak istemiyorum..(yani,belgrad pikniğini)

geçen sene yapılanı,maalesef kaçırmıştım..ama evvelki sene yapılanın tadı hala damağımda..ne olur,bir kaç gün önceden haberdar olalım..mümkünse özel mesajlar da atalım..şu 100'lük geçiş tarihini kaçırmayalım..bir de basına verilse iyi olur..ben de basından haberalıp,"bisiklet forum"la tanışmıştım..yoksa nereden öğrenecektim?..basının önemi çok büyük..herkes cumartesi günü gazeteleri evire çevire okuyor..bu habere de mutlaka rastlıyorlar..grupta,benim yaşımda 3-4 kişi daha vardı..onlar da gazetede görüp katılmışlar..

tabii,aramızdaki enerjik,çok genç pedallar,yöneticileri biraz kızdırdılar..çünkü yerlerinde duramıyor,sağdan,soldan fırlıyorlardı..bazen de bisikletlerini yukarı hoplatıyorlardı..olsun..onlar daha çok genç..enerjilerini harcamak istiyorlar..

haydi turda görüşmek üzere..

tolgayalcin bunu beğendi.
  11. haceli yılmaz

haceli yılmaz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    selamlar ahmet abi belgrat turu olunca ben size mesaj atarım abi ama dediğiniz büyük turda cünki genelde ufak çaplıda olsa düzenleniyo ama o büyük organizasyonda ben sizi bilgilendiririm kendinize iyi bakın

12. ahmetkomurcuoglu

Seviye:
    sağolun..o günü iple çekiyorum..

13. semih59

semih59 Forum Bağımlısı

Adı:
    Semih Saygın
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Ahmet bey bu sitenin şehiriçi gezi tur penceresine bakarsanız örnek bu hafta pazar velostik grp belgrat turu düzenlemiş.Buluşma noktası beşiktaş 8.30 barboros heykel önü--Kınalıada turuda mert bey tarafından düzenlenmiş.İsterseniz katılabilirsiniz diye düşündüm bol pedallar.

14. TÜRKER ÜNAL

TÜRKER ÜNAL Kıdemli Üye

Adı:
    TÜRKER ÜNAL
    Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    o günü iple çekiyorum..

15. ahmetkomurcuoglu

Seviye:
    sağolun semih59..ben,piknikli belgrad gezisini seviyorum..bu büyük organizasyon çok kalabalık oluyor..boğaz yolunda yüz bisikletle gitmek çok hoşuma gidiyor..fransa bisiklet turu gibi..hele gazetede yayınlanırsa(önceki öyle olmuştu)kalabalık daha da artacak..

16. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    18 nisan pazar günü belgrat mangal keyfi bisiklet gezisi yapılacaktır..saat 9:45 de beşiktaş barbaros hayrettin heykelinin(iskele önü) önünde toplanıp belgrada geçicez.katılmak isteyen herkesi bekliyoruz.iletişim için 0533 491 70 59.yada faceden bilgi geçin katılım için...tüm bisikletçilere duyurulur.. bol pedallı günler :)

18 nisan pazar günü belgrat mangal keyfi bisiklet gezisi yapılacaktır..saat 9:45 de beşiktaş barbaros hayrettin heykelinin(iskele önü) önünde toplanıp belgrada geçicez.katılmak isteyen herkesi bekliyoruz.iletişim için 0533 491 70 59.yada faceden bilgi geçin katılım için...tüm bisikletçilere duyurulur.. bol pedallı günler :)

17. ahmetkomurcuoglu

Seviye:
    demek 18 nisan,belgrad pikniği olarak kararlaştırılmış..heyecandan o gece uyumama imkan yok..piknikten sonra,yerlere serilip uyuruz artık..

18. ahmetkomurcuoglu

Seviye:
    arkadaşlar..bizler burada bir haber bulmak için çırpınıyoruz..site yöneticileri oralı olmuyor..ben senede bir kere,bu etkinliğe heyecanla katılan biri olarak,isterdim ki,bir hafta öncesinden yeterli bilgi verilsin. ve katılmak isteyenler hazırlıklarını yapsınlar..nerede,grup öncüsü,nerede grup artçısı..iki sene evvel böylemiydi yönetim? gazetelerde bile haberi yer almıştı..zaten o sayede çoğumuz bu pikniğe katılmıştı..şimdi iki gün bu yazının devamını kollayacağım..ondan sonra da başka bisiklet sitesine kaydolacağım..
    hoşçakalın..

19. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Sayın ahmetkomurcuoglu (Nickiniz böyle küçük harfli olduğu için aynen kopyalanmıştır. )

Site yöneticilerinin piknik yapmak için gezi duyurusu yapması diye birşey olamaz. Site yöneticisi forumun düzeninden sorumludur ve bu işi herhangi bir ücret karşılığı da yapmııyorlar. Buna lütfen dikkat edelim.

Kişiler kendilerinin istediği siteye konusunu da açar, gezisini de, ama dönüp takip eder, site yöneticilerini suçlamadan önce.

Hiç bir sitede de, yönetici piknik gezisi düzenler diye bir kural yoktur..

Mesajınızı yapılmış bitmiş şehir içi gezilerinin resim ve hikayelerinin yazıldığı bölüme atmışsınız . Ben oradan alıp burdaki konunuza ilave ettim. Ama bu konunuzu açıp yerini bile unutmuşsunuz. Konuyu açan siz olduğunuza göre, gezi duyurusunu, kimlerin geleceğini de siz yöneteceksiniz ve pikniğinizin kalabalık ortamda geçmesini istiyorsanız da, burada gelen mesajları takip edeceksiniz. Bu site yöneticisinin görevi değildir.

Site yöneticileri piknik gezileri düzenlemiyorlar. Yöneticileri suçlarken kendinizin açtığınız konunuzu bile unuttuğunuzu göz önüne alınız.

Siz senede bir kere pikniğe gidiyormuşsunuz, ama ben kendi adıma her hafta gidiyorum.
    Ama site yöneticilerinin düzenlemesini beklemiyorum . Kendim arkadaşlarımı bulup, ya buradan, ya da telefonlaşarak gezimi yapıyorum.

Eğer her sene yapılan, belli bir geziyi arıyorsanız da , yukarda bulunan arama düğmesinden bunu arayabilirsiniz, ya da, gezi ve turlar bölümünden, yapılan gezileri tek tek arayıp, istediğiniz bu Belgrad gezinizi bulabilirsiniz.

Saygılarımla.

Kudret Kurtcebe ve Birol AKTÜRK bunu beğendi.
  20. Birol AKTÜRK

Birol AKTÜRK Üye

Seviye:
    Bisiklet sporuna yeni başlamış arkadaşlarında forum aracılığı ile bu tür aktivitelerden haberdar olmaları ne iyi olur.;)