Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Belgrad Ormanı İçerisinde MTB ile Tur Yapanlar

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Özgür K. tarafından paylaşıldı.

1. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Arkadaşlar 1-1.5 yıldır şehir-tur bisikleti kullanıyorum hep asfalt yolda sürüyorum. Belgrad ormanına defalarca arkadaşlarla gittim ancak hep asfalt yoldan fazla ayrılmadık-ormana fazla girmedik. Bir defasında tam olarak ormanın-çamurun içine girdim onda da 200 metre sonra aşırı çamurdan dolayı tur bisikleti-tam boy çamurluk sorun olacağından geri çıktım.

Ama doğanın içinde bir tur yapma hevesim var. Piknikçilerden uzaklaşıp ormanın tam olarak iç taraflarına doğru gitmek istiyorum. Geçen yıllarda birkaç video izlemiştim, tam ormanın iç kısmına gidiyorlardı, nehir gibi biryerden geçiyorlardı. Tam olarak o kısımlara doğru turlamak istiyorum.

Sadece bu tur için bir dağ bisikleti kiralayacağım, kendi bisikletim ile ormana giremem. Ancak tek başıma muhtemelen kaybolurum, var mı benim bilmediğim buralar giren bir bisiklet grubu ?

Amacım ormana kadar gidip biraz ormana girip dönmek değil. Ormanın içerisinde ciddi bir tur yapmak zaten belgrad a 10 km mesafede oturuyorum. Katılabileceğim bir bisiklet grubu var mıdır ? Doğayı çok seviyorum ve bu tur gerçekten hoşuma giderse bir tane de dağ bisikleti alabilirim.

Gelecek hafta sonu vize var fakat ondan sonra ki hafta sonundan itibaren h.içi-h.sonu herhangi bir gün gidebiliriz.

2. Anil Senturk

Anil Senturk Yeni Üye

Seviye:
    ben de daha önce gitmedim ancak tarih ve saatler uyarsa katılmak isterim.