Belgrad Ormanı Gezimiz (İyi başladı Kötü bitti)

Hasan Derya

Daimi Üye
Tepki
354
Andaç Arkadaşımızın aklına uyarak Belgrad ormanında muhteşem bir gezi yapmayı planladık.
Sabah saat 7 30 caddebostan Migrosun arkasında buluşarak İlk olarak kadiköye pedalladık.

Vapurda sıcak çaylarımızla poğacalarımızı yedik.Eeeee yol uzun enerji lazım.
(link)

Sabah sabah boğazın güzelliğide bir başkaydı.
(link)

Uzunca bir sürenin sonunda Belgrad ormanına vardık.Girişteki kafede kısa bir dinlenme molası verdik.
(link)

Eh artık bisiklete binme zamanıydı.
(link)

(link)
(link)

Uzunca bir yoldan sonra bisiklet parkurunu buldukkkkk.
(link)

Herşeyi keyiflice bitirip geri döndük.Fakat artık hem yorgunluk hemde dikatsaizlik sonucu arkadaşımız Eylem eve kilometrelerce kaldığı sırada düştü.Parmakları çıktı.Hemen onu bir ambulansa bindirerek hastaneye yolladık.Kaskı olmasaydı daha vahim sonuçlar olabilirdı.
Eylem şu anda oldukça iyiymiş.

Son bölüme kadar hepimiz büyük keyif aldık evet çok yorulduk ama güzel bir gezi oldu.Diğer turlarda görüşmek üzere.

Scudo

ismailofli

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Arkadaşınıza geçimş olsun dileklerimi sunuyorum...Umarım çabuk iyileşir ve bir dahaki turunuza yetişir...
Sonuçları kalıcı olmadığı sürece bu tip kazalar aslında bu işin biraz da tadı tuzu...(Tabi ufak tefek kazalardan bahsediyorum)...
Paylaşımınız için de teşekkürler...:)

emre azer

Üye
Tepki
41
@Hasan Derya

kardeş emre ben arkadaşa üzüldüm iyi olduğunu duyunca sevindim dikkat etmek lazım...!

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.697
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aaaa, abi bende başlığı okuyunca lastik patladı, zincir koptu, fren teli koptu diyeceksiniz sandım. Eylem kardeşimize büyük geçmiş olsun, kendine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Kendisine Allah'tan acil şifalar dilerim. :(

Mehmet Çiftçi

Daimi Üye
Tepki
29
güzel ve adrenalin dolu bir gezi olmuş keyifini çıkarmışsınız
eylem arkadaşımıza çok geçmiş olsun
iyi olduğuna sevindim
dikkat etmek lazım
görüşmek üzere

jamssea

Daimi Üye
Tepki
205
Çok geçmiş olsun.Daha önemli bir şey olmamış Allah'tan.Güzel bir gezi olmuş.Paylaşım için çok teşekkür ederim.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Hasan bey merhaba,

Paylaşım için teşekkür ederim.Eylem kardeşimize geçmiş olsun.Umarım en kısa sürede tekrar eski sağlığına kavuşur...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Gezi için tebirkler, paylaşım için teşekkürler.
Kazazedeye acil şifalar.

Kani

Üye
Tepki
12
Öncelikle güzel bir gezi olmuş..AMA Eylem arkadaşımıza üzüldüm.Çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda yine sizlerle beraber pesal basmaya devam eder...

Ali BS

Aktif Üye
Tepki
27
Eylem arkadasimiza gecmis olsun kısa zamanda sağlığına dönmesi dileği ile bol pedallı günler :)

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
belgrat ormanını bende çok severim harika bir yer.eylem en kısa sürede iyileşmenni umarım.

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum,amacına uygun bir gezi olmuş(amacınızı bildiğim için böyle diyorum) Lütfen daha dikkatli olalım.Kazalar en kaza olmaz diye düşündüğümüz kendimize en güvendiğimiz bir anda meydana geliyor.Herkesin yolu açık olsun...

cruphasulie

Forum Demirbaşı
Tepki
422
Eylem arkadaşımıza geçmiş olsun.
Kaza geliyorum demez, Hüseyin beyin dediği gibi en güvendiğimiz anda
teker kayar hakimiyet gider olan olur. Ogün işim çıkmasa bende gelicektim,
gelemediğime halen pişmanım. Araziye çıkmadan alınacak en önemli önlem
tek başına gitmemektir . Eylem arkadaşımız yanında Andaç ve Hasan abi
olduğu için şanslıymış, tekrar geçmiş olsun ...

Spec

Forum Demirbaşı
Tepki
659
Eylem oldukça iyi. Kazadan sonra ilk bakışta parmakları çok kötü gözüküyordu. Ben elinde kanamayı görünce parmak kemiğinin üst kıkırdaktan parçalandığını ve derisini kestigini zannetmiştim ama kanama sadece kesikten kaynaklanıyormuş. Sol el yüzük parmağı çıkmış ve sol orta parmagında ufak bir çatlak varmış. Şuan eli alçıda olduğu için bisiklete binemiyor.
Kazanın olduğu günün sabahı tatil için yola çıktığımdan buraya Eylemin durumu hakkında yazamadım. Gecikme için özür dilerim.

necod

Daimi Üye
Tepki
180
böyle turlar yaptığınız için kutluyorum paylaşım için teşekürler