Belgrad Ormanı 21/09/2014

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
Bu yaşıma kadar hiç gitmemiş olduğum ve merak ettiğim Belgrad Ormanına gitmek istiyorum. Bu pazar hava açık görünüyor gelmek isteyen pedaldaşlar varsa toplanıp beraber gidelim.

Scudo

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Rotanız nedir?

ilker p

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Merida
Ben de Beşiktaş'tan gitmek istiyorum. Hafta sonu erken kalkabilirsem ormanda daha fazla gezebilmek amacıyla metroyu kullanarak taksimden Hacıosman durağına (bildiğim kadarıyla sabah 6-7,30 arası metroya bisikletle binilebiliyor). oradan da Büyükdere-Bahçeköy yolundan ormana gitmeyi uzun zamandır düşünüyordum. Dönüşte Bahçeköy'den Çayırbaşı'na inerek sahil yolundan Beşiktaş'a gitmek daha kolay olacak.

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
@Uğur S.

Rotam yok :(
Oraya giden arkadaşlar beşiktaş üzerinden gidiyor genelde bende öyle düşünüyorum, ama iyi bi rotası olan varsa katılırım

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
@Aydın Musaballı

Ben de o yüzden sormuştum. Belgrad'a gitmek önemli değil. İçeride nasıl bir rota izlenecek acaba? Yol bisikletine uygun ise gelebilirim. Dağa taşa çıkılacak ise "yokum diyor!" :)

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Uğur S.

yol bisikletinde süreceği asfalt yollar var. biz dağ bisikletleriyle gitmiştik. araziye girdik hep biz.

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
@chn krmz

Evet yolları biliyorum. Fakat grupla birlikte olmak adına ne yapılacağını sormuştum.

Ahmet F.ELBİR

Forum Demirbaşı
Tepki
115
Bisiklet
Salcano
@Uğur S.

Bendede Şehir bisikleti var dağa taşa vuramam

Sizde yol bisikleti varsa kondisyonda vardır bende yok, şunu diyim ortalama hızım 17

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
@Uğur S.

asfaltta yokuş çıkıp inip cafe de bişeler yiyip gezmiş olursun en fazla. yani bu geliyo aklıma uğur abi.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ilker p

Beşiktaş gibi bir semtte iken neden metro kullanıyorsunuz ? Herhangi bir sağlık problemi vs var mı ?

ilker p

Üye
Tepki
9
Bisiklet
Merida
Sağlık problemim yok ancak kondisyonum yetersiz. Gücümü yolda harcamak istemiyorum, ormanda daha fazla gezmek adına.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
belgrada gidiş beşiktaş barboros meydanında toplanılarak daha kolay ,ekip olarak öyle yaptık saat 08.00 de toplanılır , en geç saat 09.00 hareket olur,sahilden sabah tek tük araç olur,dönüşte tıkanan yerler bebek ,çırağan ,sarıyere gelmeden deniz kuvvetleriinn oradan sola sapılır sıkı eğim var kemere doğru,kısadır,sağa dönülür dümdüz devam kapı taraftan girmedik hiç ,
soldan eğimli yoldan yukarı direk belgrad toprak yola ulaşmak için en aşağıda çay bahçelerinin orada harita var oraya bakabilirsiniz.

etap,,

(link)