Belgrad Ormani 08.05.2010

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@haceli yılmaz

Haceli kadeşim iyileşmeni bekliyoruz.Haydi artık belgrda için de yeni parkurlar keşfettik bayılacaksın :)

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
şu trafikte olmasa belgrad acaip olacak ama o trafik sonrası o cennet çekiliyor
neyse ömer dostum daha çok organizasyona imza atmanı dilerim avrupa yakasında özellikle karadeniz sahilleri herhalde güzeldir oralara daha hiç gitmedim

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

Kudret abi bu yakınlarda Kemerburgaz içinden ormandan devam edip Karadeniz sahiline doğru gitmeyi planlıyorum.

Esas Tayakadın-Durusu-Binkılıç üzerinden Saray a gidip kahvaltı yapıp gelmeyi planlıyoruz. Total 210km araba ile, bakalım ne zaman a kısmet olacak.

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Yeşilin bir katresi bile yüzümüzde güller açtırıyor. Enfes bir manzara eşliğinde pedal çevirmişsiniz. Fotoğraf,emek ve paylaşım için teşekkürler.

mahirdmr

Üye
Tepki
10
benim bir sorum olacak eğer cevaplayabilirseniz sevinirim. haftasonları insanların yürüyüş yaptığı orman yolunda bisiklete izin veriliyor mu acaba? ben en son oldukça uzun süre önce bahsettiğim parkurda sürmüştüm ve baya sorun yaşamıştım

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Mumcuoğlu, güzel gezi güzel kareler ile bana eskileri yad ettirin, 1981 de Yeniköy de asker idim. bir an oralardaymışım gibi geldi.
Paylaşım için teşekkür ediyorum

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
sonbaharın sarısı,kışın kahveregisi ve baharın yeşişili ile her mevsim ayrı bir güzelliğe sahip belgrat ormanımız.

sayenizde oturduğum yerden bir tur atıp gelmiş kadar oldum ;)

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@mahirdmr

yürüyüş parkurunda izin veriliyordur sanırım ama biz sadece bisiklete binmek amcı ile gittiğimiz ve kendimizden geçtiğimiz için :) hem bize hemde diğer insanlara tehlike arz ediyor bu sebep ile yürüyüş parkurunun yakınından bile geçmiyoruz. Asfalt yol üzerinde ormanın içine giren patıkalar bulunuyor geri dönüş yolunu bulabileceğinize eminseniz, en az 2kişi iseniz tavsiye ederim.Birde Ayvat bendinin etrafı sakın ve çok güzel.

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@KAMİL TABAK

Kamil abi senin için bir daha ki sefere Yeniköy'ü daha ayrıntılı çekerim. iskeleyi, parkı.. Ne mutlu bana eski günleri yad ettirdiysem :)

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@Nedret Günaydın

Teşekkür ederim.Dediğiniz gibi Belgrad ormanı her mevsim ayrı güzel ama sahip çıkamıyoruz,koruyamıyoruz 3. köprü Karadeniz taraflarını yok edecek:(

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@çirkin

teşekkürler. dedikleriniz zaten yüzümden belli değil mi sürekli gülüyorum:)

Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.827
İsim
Ömer Faruk Mumcuoğlu
Bisiklet
Scott
@Bahadır ATILGAN

Teşekkür ederim. Bir daha kinde beraber turlarız inşallah. Saray tarafına doğru bir tur düşünüyorum inşallah beraber yapabiliriz.