Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

beldeyama var nasıl

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ogulcan22 tarafından paylaşıldı.

1. ogulcan22

ogulcan22 Aktif Üye

Seviye:
    beldeyma tsunamı aldım nasıl bir bisiklet 300 ytl verdim iyi bir bisiklet mi ne gibi özellikleri var yardımmm:in: :in:

2. ogulcan22

ogulcan22 Aktif Üye

Seviye:
  3. ogulcan22

ogulcan22 Aktif Üye

Seviye:
    cvp yaarsanız sevinirim

4. eyupcan

eyupcan Yeni Üye

Seviye:
    foruma yeni katılanlardansınız heralde bende geçen sene beldeyema cumulus almıştım 250 ytle aldığıma nasıl piş manım bilemezsiniz elimden çıkaramıyorum eşşek gibi ağır üstelik 300 ytl ye bir sedona scud alınabilinirdi vede çok iyi olurdu beldeyamaya göre. iyi sürüşler..

5. ogulcan22

ogulcan22 Aktif Üye

Seviye:
    teşekkürler bende iade edebilirim yerine kron x1000 alabilirim çok ağır ama hızlı

6. oktay tiryakioğlu

oktay tiryakioğlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    dünyada tek bisiklet kalsa bunu alırdım herhalde. benim fikrim bu. ayrıca tek amortisörlü bisiklet almalısın bence. dağdan aşağıya inişler yapmıycaksan tabi :)

7. Alican

Alican Bisikletkolik

Seviye:
    Iade edebiliyorsaniz hic kacirmayin ve bahsettiginiz gibi XC 1000 alin bence...

Bu sans kacmaz...
    O bisiklet kaliteli bisikletciligin gerisinde kaliyor:( ne yazikki

8. assasin

assasin Yeni Üye

Seviye:
    bence de kesinlikle alinmicak bir bisiklet bi defa hangi marka olursa olsun bisikletin arka süspansiyonu dağdan aşşaya inişler içindir ve bu fiyata satılan bir bisikletle de dağdan iniş yapamazsin inşallah iade edebilirsin ve yerine daha iyi bir bisiklet alırsın

9. baltazar11

baltazar11 Aktif Üye

Seviye:
    son derece hantal bir bisiklet, bence hemen değiştir iade et ne yaparsan yap... xc1000 al

10. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Selam emin olun kron x100 sizin aldığınız bisikletten daha hafif ve daha kullanışlı hatta randımanlı olacak

11. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Arkadaşıma kesinlikle katılıyorum. Arka süspansiyon düz yolda sürüşte her pedala basışta gereksiz güç kaybetmenizine neden olacaktır. Çünkü siz pedala bastıkça hatta hızlı hızlı bastıkça bisiklet hafif hafif hoplaya hoplaya gidecektir. Birde profesyonel arkadaşların yazılarını okursanız. Gidondan, sele borusuna, teker gurubundan pedala nerede en hafif malzeme varsa onları tercih ediyorlar ve onları tercih ederken normalden hayli yüksek para ödüyorlar ve sırf bunu 1-2 kilo kazanmaz için yapıyorlarki sizin arka amortisörün kendisi ve kadrodaki amortisör takılacak yerin fazlalığıyla beraber 1 kilo daha fazla olacaktır. Buda çok önemli. Aklınıza şöyle bir soru takılabilir sürücülerin arasında 10'larca kilo farkı var hiç farketmiyor bazı kullanıcılar 70 kg. bazıları 80 kg. pek farketmiyor diyebilirsiniz. Sürücüdeki kilonun bisiklet üzerindeki kiloya göre pek önemi yok. Önemli olan ağır bisiklette pedala binen yüktür. Bunlarla ilgili çok detaylı bilgileri profesyonel kullanıcı olan arkadaşlar forumda çok güzel bir şekilde anlatmışlar. Ben öyle acizane anlatmaya çalıştım. Bende bianchi bisikletim carbon olmasına rağmen memnun değilim.

Bisiklette sizin 75 kg. b