Beldesan'ın dönüşümü

Scudo

fadıl pala

Daimi Üye
Tepki
399
İsim
karahindiba2
Bisiklet
Diğer
@sadık özer son paylaştığın fotolardakinden var :) aslında bağaj bağlantıları sorun yaratmasa eskileri kullanma devam ederim

@sadık özer son paylaştığın fotolardakinden var :) aslında bağaj bağlantıları sorun yaratmasa eskileri kullanma devam ederim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@fadıl pala kardeşim geçmiş olsun yeni bisikletin hayırlı olsun bu arada bu bisiklet işi bende hastalık oldu en kötü üç günde bir çıkıyom dere tepe tırmanıyom yeri geliyor 5-6 saat hiç durmadan pedal çeviriyom önceden gezmek için kullanıyodum şimdi acayip hırs yaptım nerede en yüksek yokuş varsa oradayım düz yol kesmiyor artık hala en sevdiğim yol şile yolu çok iyi kafa dinlendiriyor bu forumda yeniyim iyimiş buralar ya

aklıma gelmişken barış ben itfaiyeci olan

sadık özer

Forum Demirbaşı
Tepki
158
Bisiklet
Beldeyama
@fadıl pala bagaj aldigin ture göre degisir ama cogu uyar sele borusunun oldugu kisma baglanan bagajlardan secersen sıkıntı kalmaz uyum sağlar

• Beğen
Tepkiler: fadıl pala

fadıl pala

Daimi Üye
Tepki
399
İsim
karahindiba2
Bisiklet
Diğer
@barış barış abi ne haber şile yolundan devam et kefkene kadar oralar cennet inişli çıkışlı güzel yollar var,tura çıkman lazım artık düz kesmiyorsan :D
turun notları burada (link)

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

ERDİNÇ DURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
928
İsim
ERDİNÇ DURAN
Bisiklet
Peugeot
@fadıl pala teşekkür ederim...benden bahsettiğini anlamamıştım, onure ettin beni tekrar sağol...her türlü yardıma açığımdır...

• Beğen

fadıl pala

Daimi Üye
Tepki
399
İsim
karahindiba2
Bisiklet
Diğer
@D.Mustafa fırın boya yapacam demişti,sadece vernik atmiş,maşanın iç tarafı açıkta astar bile atmamış,kabarçıklar var kadroda tüm bunların bedeli
130 tl

D.Mustafa

Forum Bağımlısı
Tepki
754
@fadıl pala İşte dediğim gibi olmuş sanırım. Parasıyle bile işini düzgün yapmayan insanlar var. Ne diyeyim. Bir laf var kötü komşu insanı mal sahibi yaparmış diye. Bence netden biraz araştır ve kaliteli sprey boya ile önce maşa nı düzelt sonra kadronu boyarsın. En azından nasıl yapıldığını öğrenirsin ve restorasyon herşeyi ile senin ürünün haline gelir.

fadıl pala

Daimi Üye
Tepki
399
İsim
karahindiba2
Bisiklet
Diğer
@D.Mustafa yaşananlardan ders almak lazim,ağzım yandı artık ona göre davranacam :)

KBmotors

KBmotors bisiklet garajı..
Tepki
263
İsim
Barış YAVAŞ
Bisiklet
Pinarello
@fadıl pala Sonuç güzel olacak gibi takipteyim bekliyorum kolay gelsin şimdiden umarım kyk daki arkadaşların da bisiklete merak salar :)

• Beğen

fadıl pala

Daimi Üye
Tepki
399
İsim
karahindiba2
Bisiklet
Diğer
Fuji Touring 2015 vites kollları satın alıp,xlc drop bar gidon ile beldasana takabilir miyim? 28 janta uygun kırmızı jant teli var mı tavsiyeniz?
2015-12-02 20-29-41 Ekran görüntüsü.png

• Beğen
Tepkiler: Mağdurkullanicı