Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Beldesan SingleSpeed

Konu, 'Single Speed ve Fixed Gear Bisikletler' kısmında Oktay Yıldız tarafından paylaşıldı.

1. Oktay Yıldız

Oktay Yıldız Aktif Üye

Seviye:
    Beldesan atak bisikletim var single speed yapmayı düşünüyorum arka dişliyi büyütmek gerekiyor galiba bu arka dişli her bisikletçide satılırmı ? Arka dişliyi büyütmek istiyorum desem yardımcı olurlarmı ? Cevaplarsanız sevinirm iyi forumlar.

2. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:
    Single speed bisiklet iyidir her ne kadar yaşın itibariyle viitesli bisiklet özlemi çekiyor olsanda bu bölümdeki single speed ve fixed gear bisikletlere bak derim. (diğer konudaki gibi ailenden yakınma, bisikletin gayet güzel hale gelir.)
    Dişli konusuna gelincede hemenher bisikletçide basit, iş görecek single speed dişli bulursun. Bir sürü halk dilinde dede bisikletleri denen vitessiz bisikletler var bunların dişliler gayette olacaktır. 18 ya da 22 diş şuan için ideal ve yorucu olmayacaktır. Zamanla ve yaşına göre bu bisikleti daha da revize edip diş sayısını azaltabilir, tecrübenle birleştirerek fixed gear'a geçiş yapabilirsin.
    Ama önce dediğim gibi bu "Single Speed ve Fixed Gear bisikletler" bölümündeki konuları üşenme incele, fikir sahibi ol.
    Şimdidden başarılar.:in:

Oktay Yıldız bunu beğendi.