Before and After, 2011 Scott Speedster S50 :)

Yusuf G.

Forum Demirbaşı
Tepki
716
Bisiklet
Cube
Çok güzel olmuş, donanım ve renkleri oldukça uyumlu duruyor. Güle güle binin.

• Beğen
Tepkiler: Okan Aydoğan
Scudo

Okan Aydoğan

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Scott
@mehmet.ali

mehmet bey bizim yol bisikletçileri olarak kendi grubumuz var Kayseri Yol Bisikletçileri facede bulabilirsiniz :) her hafta sonuları performans turları yapıyoruz katılmak isterseniz bekleriz. örneğin yarın yamula barajına pedallayacağız :)

Ali Demir

Forum Bağımlısı
Tepki
1.572
Bisiklet
Specialized
Hocam bisikletiniz çok güzel, Allah kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin.

jantlar hakkında bir şeyler sormak istiyorum; akıcılığı nasıl acaba? ve arka göbekten çıkan sesi de merak ediyorum. bir aralar almak istediğim bir janttı.

• Beğen

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Okan bey ben ancak size eskortluk yapabilirim arabayla :)
Henüz kondisyon 0 bende yaz sonuna doğru bir ihtimal katılabilirim ama şuan takipteyim grubu :)

• Beğen

Okan Aydoğan

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Scott
@Ali Demir

Teşekkür ederim Ali Bey, öncelikle bisikleti elinize alıp jantları çevirdiğinizde (4 tırnaklı olduğu için galiba) akıcılığı iyi değil gibi görünüyor ama yolda üstüne ağırlık bindiği zaman çok güzel akıyor jantların profilli olması da yanal rüzgarlarda sıkıntı yaşatabiliyor. Fakat hızlandığı zamanda profilli ve akıcı olmasından dolayı jantlar durmak bilmiyor diyebilirim:) Kısaca çok sevdim jantları bundan sonra büyük konuşmayım fakat jantta tercih edeceğim marka kesinlikle Campagnolo olur :) Bu arada sesi ilk aldığım zamanlarda pek çıkmıyordu ama sonradan kendisi zamanla açıldı, mükemmel bir ses var göbekte, çok hoşuma gitti :)

@mehmet.ali

Her zaman bekleriz Mehmet Ali Bey :)

• Beğen
Tepkiler: Ali Demir

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Bundan görmüştüm Eskişehir'de bir tane çok hoş çok güzel bir bisikletti.Kaldırdım çok hafifti :) güle güle kullanın hayırlısıyla

HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen

mertgulkokan

Forum Demirbaşı
Tepki
887
Bisiklet
Ghost
Konutu hortlattım bende de 2011 i var maşanın karbol olduğundan emin misiniz ? Benim ki değil mesela :)