Bedava ....

Bora TİRKİ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.889
Bisiklet
Specialized
http://img222.imageshack.us/img222/7839/dsc08638r.jpg

http://img412.imageshack.us/img412/5876/dsc08639i.jpg

İhtiyacı olan, 18 yaş ve altı sporculara verilecektir.

Scudo

Salih Çoban

Aktif Üye
Tepki
93
Bisiklet Deyince ; Helede Türkiyede Mtb Denilince Aklıma Siz Geliyorsunuz :)

Bir Yerden Duyduğuma Göre Türkiyeye İlk Mtb Getiren Sizmişsiniz ??

Ayrıca Bisiklet Camiasında ki örnek davranışlarınızı hepimiz görüyoruz .

Şuan Burada Davranışınız Icın Tesekkur Etmeyecegım Cunku Sız Zaten Her Zaman Ornek Davranışları Sergıleyen Bırısınız :)

Selamlar..

Yasin Kukur

Forum Bağımlısı
Tepki
391
Bisiklet
Scott
@Salih Çoban

Türkiyeye MTB yi getiren ilk siz olmanıza şaşırdım doğrusu, eğer gerçekten o kişi sizseniz. Size ne kadar teşekkür etsek azdır. Ve bu davranışınızda gerçekten nasıl bir bisiklet sever olduğunuzu gösteriyor teşekkür ederim.

burak erol

Üye
Tepki
0
merhba abi ben bolu dan burak eğer kelepçeyi bana gönderebilirseiz sevnirim
adım bayram burak erol
eğer gölyüzü ptt şubesi bolu merkez adresine gönderebilirseniz sevinirim çok teşekkür ederim şimdiden

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
@burak erol

(Yanlış anlaşılmak istemem)Benim üzerime düşmez Bora Tirki abimizin yerine cevap vermek ama ihtiyacınız olduğunu kanıtlamadan Bora abimizin size göndereceğini zannetmem hele ki yangından mal kaçırırmış gibi adres vermişsiniz.İyi Akşamlar

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
@N.Erdem TUGRAHAN
Adres vermenin yangından mal kaçırmayla ne ilgisi var kardeşim?

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
@sitix

Adres vermek ayrı bir kavram, ihtiyacı olduğunu kanıtlamadan adres vermek ayrı bir kavramdır.Bunu belirtmek isterim öncelikle.Sonrasında ise ihtiyacı olan varsa öncelikle benim şuna ihtiyacım var yazar hayrı yapacak olan kişide uygun görürse adres vs. bilgilerini ister daha sonra gönderir benim bildiğim :rolleyes: Ayrıca aramda 40 yaş bulunan bir büyüğüm ile polemiğe girmek bana yakışmaz.Saygılar,İyi akşamlar

ali karagönlü

Forum Bağımlısı
Tepki
630
@sitix

Bu tartışma konusu bence gereksiz. Eğer birinin malzeme ihtiyacı varsa onu ilk isteyen alır. Yani alacak kişinin niyetini bilemeyeceğimiz için, bu konuyu tartışmayı gereksiz buldum.

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Adres vermenin yangından mal kaçırmayla ne ilgisi var kardeşim?

Burdaki gibi yardım konularında kişiler eğer birbirlerini karşılıklı olarak ciddi anlamda tanımıyorsa öncelikle bu yardımdan yararlanmak isteyen kişinin gerçekten ihtiyacı olduğunu özel mesajla veya konuya yazarak belirtmesi ve yardımı yapacak kişinin bu kişiye karşı güvenini kazanması gerekir ki gönderecek olan kişi içinde hiç şüphe olmadan, gerçekten ihtiyacı olana yardım ettiğini bilerek göndermelidir.Bu durum dünyanın her yerinde olduğu gibi forum'umuzda da böyledir daha önceki mtb kullanıcılarına yapılan yardımlardaki konuları incelerseniz sistemin nasıl işlediğini görebilirsiniz bu karışıklık burak arkadaşımızın yeni bir üye olmasından dolayı daha çok önem kazanıyor kendini anlatması dahada bir önem arzediyor.
Bu durumu burak arkadaşımız bilmiyor olabilir onun için birşey söliyemiceğiz, artık bundan sonraki durumlarda daha dikkatli olacağını bu yazıyı okudukdan sonra düşünüyoruz...

Sitix arkadaşım tartışmayada gerek yok, necati sende yorumlarındaki kelimeleri biraz daha seçerek kullanırsan daha makbule geçecektir...Necati'de benim sölediklerimi sizlere lutfetmeye çalışmış fakat üslub'undan ve kullandığı kelimeler doğrultusunda yanlış anlaşılmış umarım bu durum açıklığa kavuşmuştur...Burak arkadaşım sende durumunu bizlere kısaca açıklar ve ihtiyacın olduğunu anlatırsan herkez mutlu mesut yardımlarını esirgemez...

Sevgilerimle...

ali karagönlü

Forum Bağımlısı
Tepki
630
@burak erol

Burak Erol facebooktan seni araştırdım da, pek kelepçeye ihtiyacın var gibi görünmüyor.!!!:cool:

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
ya millet nekdar da hevesli imiş avkatlığa anlamadım ya altı üstü bi kelepçe facebook araştıranlar yok ihtiyacı olmadğına inananlar sen mi karar veriyosun milletin ihtiyacı olup olmadığına ali karagönlü ayıptır yaptığın eğer senin ihtiyacın varsa ben sana belşe yollarım .vatandaşın biri ilan vermiş bazılarıda istekte bulunmuş başkasına ne laf düşer ben bunu anlamadım

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
bora kardeş keşke bu ilana 5 - 10 kuruş fiyat verseydin de bukadar polimiğe gerek kalmasaydı millet bi kelepçe için kendini nekadar da avkat ve dedektif hissettirdi bu olay umarım istediğin kişiye bi an önce bu gönderirsin

ali karagönlü

Forum Bağımlısı
Tepki
630
@HAKAN DEMİRTAŞ

Biz burada kimin bu kelepçeye ihtiyacı olduğunu belirlemeye çalışıyoruz. Açın facebook'u ondan sonra hak vereceksiniz bana.

Soner YAMAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
@ali karagönlü

İhtiyacı olmayan insanın bir kelepçe için bu durum düşmek isteyeceğini sanmıyorum.
daha pahalı bir malzeme olsa neyse bir kelepçe için bu tür duruma düşmeyi kimse istemez . facebook da gördüğün her şey doğru diye bir şey de yok zaten kimisi yolda parkeden mercedes arabanın yanına durup fotoğraf çektiriri avutur kimide kendi mazda rx 8 in yanında foto çektirir .
bırakın arkadaşlar böyle hem ilanı açan hiç bişey yamamış arkadaşında dediği gibi sizler üzerinize vazife edinmişsiniz bırakın sahibi muhattab olsun

N.Erdem TUGRAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
236
Bu konuya bu son mesajımdır.Dünya ne hale gelmiş ki altında lüks bir bisikleti olan arkadaş 3-5 liralık bir kelepçeye ihtiyacı olduğunu söylüyor.Burada kimsenin avukatlığını yaptığımız yok.Burada söz konusu bi olay varsa onu araştırmak görevimizdir. ;) Biraz araştırmacı ruhu olan herkes bunu rahatlıkla görebilirdi. Buraya birkaç belge koyacaktım ama koymuyorum.Bununla ilgili bir atasözüde vardır fakat ağır gelebileceği için yazmıyorum.Merak eden girsin facebook'a baksın.Bundan ötede bişey demiyorum zaten.:mad:

Soner YAMAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
@N.Erdem TUGRAHAN

Buda benim son yazım araştırmak ilan sahibinin işi onunda senin kadar eminim aklı ve mantığı vardır ve yine söylüyorum altı üstü 5 liralık bir kelepçe için altında lüks bisikleti olan kimse yüzgöz olmaz dostum her kes kendi işine baksa daha iyi yarın sen bedava bir ürün verecek olursanki bora arkadaşımız daha öncede bu tür ürünler ihtiyacı olana vermiş onlarıda verirken emininm senin kadar oda araştırmıştır kısaca kendisiinnde deneyimi vardır emin ol .
Onun için sen rahat ol . muhattabı na bırak lütfen .

pala

Aktif Üye
Tepki
359
Bu nasıl işdir?
Bora Tirki gibi profesyonel bir sporcunun yapması gereken, katıldığın yarışlardan birinde gözüne kestirdiğin ihtiyacı olan eli yüzü temiz bir genç arkadaşa bu naneyi verirsin, olur biter!!!!

karadatemiz

Daimi Üye
Tepki
44
içeriğini daha okumadan başlıktan, hakikaten çok güzel bir davranış sergilediğiniz kanısına vardım.
başlığın içine girince yine olacaklar olmuş dedirten şeyler yaşansada pek önemsemedim ve gözlerim görmek istemezcesine atlayarak geçmeye çalıştım.
bu gibi güzel davranışların dört tekere karşı direnen, karıncayı ezmemek için tekerinin kavisini değiştiren, yolda geçerken eşe dosta selam vermeyi esirgemeyen ve daha bir çok insancıl fonksiyonunu kaybetmeyen siz bisiklet severlerin böyle davaranışlarını görünce bir kez daha tebrik ederek siz bisiklet severlere selamlarımı gönderiyorum.
böyle güzel davranışların gelmesini temenni ederek yine bir bisiket sever olan form demirbaşlarından olan, tolga ayla arkadaşımıza taşrada toplamaya çalıştığım bisikletime yardımları geçtiği için bu vesile ile bir kez daha teşekkür ediyorum.
bu formun sizin gibi değerleri insanlar ihtiyacı olduğunu söyleyerek iyi geceler diliyorum.