Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bebefix ve spordünyası mağazaları

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında mehmet demir06 tarafından paylaşıldı.

1. mehmet demir06

mehmet demir06 Yeni Üye

Adı:
    seymen
    Seviye:
    arkadaşlar aradığım bisikletin en uygun fiyatlarını bebefix(gittigidiyor) ve spordünyası(n11) internet mağazasında buldum,daha önce internetten bisiklet alan varmı ve sizce ne kadar güvenilir bu siteler?

2. pilot

pilot Forum Demirbaşı

Adı:
    mehmet coşkun uzak
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    bebefix kendi internet sitesinden daha yeni çok iyi bir fiyata bianchi honey çocuk bisikleti aldım. piyasadaki en iyi fiyattı. hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim ettiler. gittigidiyor fiyat farkı vermeye gerek yok. tavsiye ederim.

3. mehmet demir06

mehmet demir06 Yeni Üye

Adı:
    seymen
    Seviye:
    @pilot hayırlı olsun hocam, ürün paketlemeleri falan nasıl çizik falan varmıydı?

4. pilot

pilot Forum Demirbaşı

Adı:
    mehmet coşkun uzak
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    çok iyi. hiç bir sıkıntı yaşamadım. metro kargoyla gönderiyorlar. ben de ciddi fiyat farkı var diye tereddüt ettim. gittigidiyor da bebefix 40tl farkla satıyordu. sıfır kendi kutusunda. yani teşhir ürün değildi.

5. mehmet demir06

mehmet demir06 Yeni Üye

Adı:
    seymen
    Seviye:
    @pilot valla açıkcası esnaf bukadar indirim yapmıyor,bide mağaza bana şunu dedi kurulum yapıldıktan sonra iade almıyoruz dedi(açıkcası burda bi kıllandım)zaten kurulumunu ben yapmayacam belki bisikletin hatası kurulduktan sonra ortaya çıkacak(spordünyası) bebfixi arayacam yarın bakalım nediyecekler.