Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bayrampaşa civarından selamlar. :)

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında PiskinKerem tarafından paylaşıldı.

1. PiskinKerem

PiskinKerem Yeni Üye

Seviye:
    Öncelikle herkese merhabalar. :) Ben Kerem , yaş 16 , boy 175 civarı kilo 100 civarı. Daha ortada bisiklet yok ama tutulup kaldım işte ne yapayım. :cool: Buradan da sormuş olayım bütçem maksimum 500 e çıkar. Hangi bisikletleri önerirsiniz ? Beni şöyle günde 30-40 km götürebilir mi ? Beni yorar mı ? İkinci el de bakabilirim. Bu piyasa nasıldır ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

2. alirauf

alirauf Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Kron XC 150 yada 530-550 TL arası Kron XC 250 al bence

3. Taner Erinmez

Taner Erinmez Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    1. iş görür bisikletlerin fiyatı minimum 600-700tl ye malolur sana..(kron xc250, sedona Borla vs.)
    2. Seni şuan her bisiklet yorar, kilo fazlan var, hamsın..kilonu düşürmeni öneririm, bisiklet sürerken diyetini de yapmalısın, yazı iyi değerlendirirsen eğer çok mutlu olursun sonunda.
    3. bisiklet alır almaz kaskını mutlaka al..

İyi günler.

4. PiskinKerem

PiskinKerem Yeni Üye

Seviye:
    Kron xc250 düşünüyorum aslında. Bir diğer seçenek ise SEDONA 701 ve SALCANO NG 650 kafam gerçekten çok karışık.

Taner abi demem daha dogru olur sanırım. :) fiyat konusunu dusunecegim. Bu yaz tatili boyunca bisiklet yardımı ile Kilo düşürmeyi düşünüyorum. Böyle bir şey mümkün müdür? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. :)