Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bayramda Toroslar Bir Başka

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında kasablanca tarafından paylaşıldı.

1. kasablanca

kasablanca Üye

Seviye:
    herkese merhaba bayram tatilini fırsat bilip aralığın 5-13 ü arası torosları geçmeyi düşünüyorum başlangıcı ısparta eğridirden olmak üzere kovada gölü milli parkı ,yazılı kanyon ,karacaören barajı, yolu üzerinden devam edip bozdoğan tarafındanda turu tamamlamak istiyorum geçtiğimiz yaz torosları geçip izmire kadar gitmiştim az çok yollar hakkında bilgim var yaşım 19 2 kişilik çadırımda mevcut bana bu turda arkadaşlık edicek biri olursa çok memnun olurum şimdiden cvpları dört gözle izliyorum telefonum 05558487193

gatila bunu beğendi.
  2. gatila

gatila Forum Bağımlısı

Seviye:
    harika parkur
    eğirdir'de askerlik yaptığım dönemde o parkurun yarısını 11 günlük bir kamp ile git-gel yapmıştık
    muhteşem manzaralar gördük
    gecenin karanlığında bir tepeye çıkıp yatmıştık. zaten yorgunluktan hemen uyuduk. Sabah kalktım, ne göreyim! Üç tarafımız dimdik uçurum imiş. Ve tam hizamızda bir kartal uçuyordu (dikey hiza değil, yatay hiza) :) Keşke fotoğraf makinem olsaydı.

Çok isterdim ama maalesef hem sakatlık nedeniyle, hem de ailemin yanına gidecek olduğum için katılamayacağım.
    Ama bir gün mutlaka gideceğim oralara
    Size şimdiden iyi yolculuklar.

3. lebowski

lebowski Üye

Seviye:
    Biz bu yaz yaptık bu turu. Eğirdir'den çıktık, ilk gece Pınargözü'nde konakladık. İkinci gün Gebiz üzerinden devam ettik, saat 3-4 gibi Antalya'ya vardık. 5 Kasım Cuma sabahı Isparta ya da Eğirdir'den başlayacağız. Bu sefer Köprülü kanyon üzerinden Manavgat'a ineceğiz.