Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bayramda Spil

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Bora Köse tarafından paylaşıldı.

1. Bora Köse

Bora Köse Aktif Üye

Seviye:
    Kurban bayramı tatilinde bişeyler yapmak istedik ama herkes ailesinin yanına gitti. Sonunda İzmir'de kalan ve ne yapacağını şaşırmış 4 kişi birbirimizi bulduk ve iki günlük, kamplı bişeyler yapmaya karar verdik. Nereye gideceğimiz konusunda da seçenekleri değerlendirdikten sonra Spil Milli Parkı'na gitmeye karar verdik. Bir gece önceden bir evde toplanıp beraber kaldık ve bisikletlerimizi ve bagajlarımızı hazırladık tur için. Havanın soğuk olabileceğini ve otururken ateşin bizi ısıtmayacağını düşünerek battaniye bile aldık yanımıza. Tabii ki karıncayı da yanımıza almamızın verdiği güvenle. Ama nedense o kadar eşyayı karıncayla kendimin taşıyacağı hiç aklıma gelmedi o anki heyecanla. Sütçüler'den sonra tırmanışa başlayınca geldi aklım başıma :(

7 saatlik bir sürüşün ardından vardık At Alanı'na. 7 saat dediysem molalar falan da var işin içinde :D Bir de pompa almayı unutmuşuz, almak için arkadaşlar geri döndü. Onun için de fazla vakit kaybettik.

Spil, bayram sebebiyle bi hayli kalabalıktı. Ve o kadar yolu bisikletle ve yüklü olarak çıktığımız için de ilgi büyüktü. Çadır kuran kimse yoktu bizden başka. Öğrencilik işte, millet bungalovlardayken biz çadırda :eek:

Güzel bi yemek ve dinlemenin ardından, iskambil falan oyna derken günü bitirdik. Şansımıza hava o kadar da soğuk değildi de gece de güzel bi uyku çektik. Sabah da kahvaltının ardından, bayram sonrası sınavlarına çalışmak için, erkenden yola çıktık. 7 saatte gittiğimiz yolu dönmemiz 2 saatimizi bile almadı. Keyifli bir dönüş oldu.

Ve bikaç fotoğraf :)

2. Hakan Eşme

Hakan Eşme Bu muydu Yaşam? Hadi Öyleyse Bir Kez Daha!!!

Adı:
    Hakan EŞME
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Ne keyifli bir gezi olmuş, pedallarınıza sağlık. Epey de bir yük taşımışsınız yukarı.

Bora Köse ve Elif Odabaş bunu beğendi.
  3. cemalcekliler

cemalcekliler Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Aferim size, siz bana haber vermeden gidin bakalım. Yazdım bunu kenara :(

4. Elif Odabaş

Elif Odabaş Yeni Üye

Seviye:
    Cemal'cim olaylar spontane gelişti, hemen bozulma:) e sen de biraz uzakta kalıyorsun bornova ya:D

Bora Köse bunu beğendi.
  5. Bora Köse

Bora Köse Aktif Üye

Seviye:
    yaw cemalcim gördüğün gibi izmirli arkadaşlar yok hiç. bayram diye, aileleri burada diye gelmediler. aklıma geldin valla ama aynı sebepten sana da hiç ses etmedim. ayıp ediyon, senin için tekrar gideriz ;)

Elif Odabaş bunu beğendi.
  6. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.

Çok güzel, neşe içinde bir gezi yapmışsınız. Bu yüzünüzdeki gülümsemelerden anlaşılıyor.

Gezilerinizin devamını dilerim.:)

Yüzünüzde ki neşeniz, ayağınızdaki pedalınız hiç eksilmesin diyorum.

Bu arada sırf bu güzel geziye gölge düşürmemek adına, çok büyük olan resimlerinizi önce silmiştim,:eek: ama sonradan neşenizi bozmamak adına, uğraşıp hepsini yeniden küçültüp, eski yerlerine koydum.

Sizlerden de ricam, forum kurallarını hiç olmazsa bir kerecik okumanız ve paylaşımlarınızda forum kurallarından biri olan, büyük ebadlı resimler atmamanızı istemek olacak. ;)

Sevgi ve selamlarımla.

Bora Köse ve Elif Odabaş bunu beğendi.
  7. Uğur Vural

Uğur Vural Forum Bağımlısı

Seviye:
    Paylaşım için teşekkürler oldukca renkli bir gezi olmuş ayrıca o karıncadan bende alacağım ama yük taşımak için değil colourman3 uğur abi yorulduğunda taşımak için:D DİĞER GEZİLERİNİZİDE MERAKLA BEKLİYORUZ :in:

8. Bora Köse

Bora Köse Aktif Üye

Seviye:
    kusura bakmayın. forum kurallarını biliyorum. fotoğraflar telefonla çekildiği için o kadar büyük olacağını düşünmemiştim. dalgınlığıma gelmiş. iyi niyetiniz için teşekkürler.

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.