Bayramda memleketimde çektiğim 2. videom (Bianchi ile :(

numanstein

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Sedona
Yeni bir bisiklet alana kadar bayramda seyranda bianchi yi hışırlıyorum.Bu da 2-3 gün okulu ekip yarattığım bayram tatilinde ORDU da çektiğim videom.Şimdiden belirteyim bu video tamamen amatördür yani izleyeceğiniz tüm haraketler mükemmel bir şekilde yapılmayacaktır.Malûm biraz ağır ve büyük bir kadrosu var(ben de profesyonel olmadığıma göre)bu nedenle de denge kurma alanınız daralıyor herneyse video öyle işte yorumlarınızı bekliyorum iyi seyirler diliyorum

(link)

Scudo

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
biraz imkanın olsa(daha uygun bı bısıklet) emınım cok dah aıyı hareketler yapabılırsın valla bole bı bısıkletle bunları yapman bıle alkışlanıcak bişi ne arkadaslar var mılyarlık bısıkletlere bınıp bunny hop bıle cekemeyen tebrık ederım basarılarının devamını dılerım:)

Pugtdeem

Daimi Üye
Tepki
229
Videoda kaldırımdan çıkman ve sonrası çok hoşuma gitti teknik güzel benim ilgi alanım değil ama ortada herşey inşallah daha iyi bir bisikletle bu hareketler daha oturaklı ve ölçülü olur tebrikler arkadaşım iyisin:)

numanstein

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Sedona
Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Aslında kafamda çözdüğüm çok hareket var ama gel gör ki altındaki bisilet mani oluyor.Ama inşallah yıl sonuna bisikletimi alacağım+1 tane de Kask hediye etmelerini istesem hiç fena olmaz zira zaten her tarafımız morarıyor bide kafayı kırmayalım..

borab

Forum Demirbaşı
Tepki
146
helal olsun
bisiklet olarak ne seçim yaptın
altındaki güzel bişey olsa çok rahatlarsın
allah göstermeye haraket yapmaya çalıştığın bisiklet pekte sağlam değil

numanstein

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Sedona
Karar vermedim kafamda 3-4 seçenek var.Yazın okullar bittiğinde maddî duruma hangisi uyarsa onu alacağım
Şu an Scott Voltage YZ 3/amoeba hussar dh/kron farketmez 13.5'' olsa yeter
veya herhangi 13.5 kadro demir/Al farketmez

monster_bike

Aktif Üye
Tepki
51
baba ben sana bitane trial kadro yapim 3 aya kalmadan sen hepimizin üstünden atlarsın valla

numanstein

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Sedona
@monstergarage

Merhabalar ilk önce kadroyu sen kendin mi imal ediyorsun.Malzemesi ve işçiliği nasıl oluyor.Ki ben profesyonel bir bisiklet almayı düşünüyorum yani kadro açıları destekleri malzemesi falan anlarsın ya nasıl olacak?

monster_bike

Aktif Üye
Tepki
51
sana msn adresimi verim kadroyu kendim imal ediyorum mazemesi 7005 alloy yada 6061 alloydan yapılıyor disk ve v breake seçenekleride var destekleride 1 nımara hatta sana 20"lik bitane yapmıştım sana onun linkinide vereyim msn adresimide aşagıya yazıyorum herakşam saat 23:30 01:00 arası mutlaka açıktır

(link) bubenim yaptığım bisiklet
flymen_dj@hotmail.com buda benim msn adresim

numanstein

Aktif Üye
Tepki
31
Bisiklet
Sedona
@monstergarage

Eyvallah kardeşim ben başka bir bisiklete kafayı taktım sağol yinede.

Can Sonbay

Forum Bağımlısı
Tepki
315
Bisiklet
Giant
vdeolar super..coğu ben yapmak ıstediğim hareketlerden...bi de yapabılsem:(insallah yeni bisikletinle kazasız belasız daha iyilerini yaparsın...:)

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
tebrik ederim. Hareketler çok güzel, başarılarının devamını dilerim. Çok daha güzel ve açıları bu hareketlere uygun bir kadrolu bisiklet ile çok güzel başarılara imza atacağından eminim.

Emirhan Gördebil

Daimi Üye
Tepki
75
Sen bence biraz daha uygun bir kadroyla kendini geliştir.Sonra sponsor arayışları içine gir.:D Başarılarının devamını dilerim..Diğer videolarınıda bekliyorum.;)